صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

هیات انتخاب فیلمهای جشنواره فیلم فجر امسال اعلام نمی شود/ آغاز بازبینی فیلمها از 15 آذر

مقررات شرکت در سى و چهارمين جشنواره فيلم فجر اعلام شد.

فجر
سیمون سیمونیان مدیر دبیرخانه سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر با اعلام اینکه فیلمسازان تا 15 آذر برای ارائه فرم های جشنواره مهلت دارند گفت: طی نامه کتبی که برای تهیه کننده ها فرستادیم اعلام کردیم که می خواهیم حتما جدول نمایش فیلم های جشنواره بدون تغییر و قبل از آغاز پیش فروش بلیط ها آماده باشد و باید تا 15 دی وضعیت نهایی فیلم ها را بدانیم و در جریان باشیم چه فیلم هایی آماده هستند و چه فیلم هایی اماده نيستند.

وى در ادامه درباره زمان آغاز به کار هیئت های انتخاب جشنواره سی و چهارم فیلم فجر گفت: طی روزهای آینده اعضای هیئت های انتخاب قطعی می شوند و این هیئت ها از 15 آذر بازبینی فیلم ها را آغاز می کنند و تا هفته اول دی ماه فیلم های راه یافته به بخش های مختلف اعلام می شوند. لازم به ذکر است نسخه های ناقص فیلم ها، تیکه فیلم و یا چند سکانس از فیلم ها در هیئت انتخاب بازبینی نمی شوند و حداقل، نسخه های ارائه شده به دبیرخانه باید راف کات فیلم ها باشد اما اگر صدا گذاری یا مراحل پایانی فنی فیلم ها تمام نشده باشد ایرادی ندارد.

وى با اعلام اینکه بر خلاف چند دوره اخیر اسامی هیئت انتخاب در زمان کارشان اعلام نمی شود گفت: در تمام جشنواره های بین المللی اسامی هیئت انتخاب آثار اعلام نمی شود و امسال اسامی هیئت های انتخاب را به خاطر حواشی و مشکلاتی که ممکن است در زمان بررسی فیلم ها برایشان به وجود بیاید اعلام نمی کنیم و همزمان با اعلام اسامی فیلم ها اسامی هیئت های انتخاب را منتشر خواهیم کرد.

سیمونیان در ادامه بخش مستند جشنواره گفت: بر اساس مقررات فیلم هایمستند بالای 70 دقیقه پذیرفته می شوند و در بخش نگاه نو و سودای سیمرغ حتماباید فیلم ها دارای پروانه ساخت سینمایی باشند. همچنین فیلم هایی که در بخشهنر و تجربه بررسی می شوند تابع مقررات گروه هنر و تجربه بر اساس ضوابط ومقررات سازمان سینمایی خواهند بود.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها