صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

«رخ دیوانه» بهترین فیلم جشنواره فیلم فجر وارد شبکه نمایش خانگی شد

«رخ دیوانه» به کارگردانی ابوالحسن داوودی امروز یکشنبه 8 آذرماه وارد شبکه نمایش خانگی شد.

«رخ دیوانه» فیلم منتخب مردم و داوران در سی و سومین جشنواره فیلم فجر سرانجام وارد شبکه نمایش خانگی شد، این فیلم اقبال خوبی را از سوی هم مردم و هم منتقدان و داوران داشت.«رخ دیوانه» از جمله فیلم هایی بود که توانست اکثریت مخاطبان را راضی نگه دارد و بدون شبک بهترین فیلم مطلق سی و سومین جشنواره فیلم فجر بود. فیلمی که هم سیمرغ بهترین فیلم را دریافت کرد و هم بدون هیچ رقیبی برعکس سال های پیشین توانست در آرای مردمی هم بهترین فیلم از سوی مخاطبان شود و سیمرغ بهترین فیلم مردمی را دریافت کند.

«رخ دیوانه» پس از جشنواره سریع خود را به اکران نوروزی رساند و هرچند با رقیب کمدی و سرسختی (ایران برگر) در اکران نوروز به پرده آمد اما توانست با فروش 2 میلیارد در تهران و 1 میلیارد در شهرستان ها همراه شود و یک فروش خوب را برای فیلمی اجتماعی و جوانانه پسند رقم زند.

از نکات ویژه فیلم رخ دیوانه این بود که فیلم کاملا برای قشر جوان ساخته شده بود، اثری که کمتر برای قشر جوان به این جذابیت و هیجان ساخته می شود. و با توجه به اینکه غیر از طناز طباطبایی و صابر ابر بازیگر آنچنان چهره و گیشه ای را یدک نمی کشید! توانست ثابت کند که اینگونه فیلم ها تنها در جشنواره صدا نخواهند کرد و در بین مخاطب عام هم بدون شک مخاطب خود را پیدا می کنند و به فروش بالایی دست پیدا خواهند کرد.

«رخ دیوانه» که از محصولاتی بود که انتظار زیادی برای آن کشید تا در شبکه نمایش خانگی عرضه شود با تاخیری 3 ماهه سرانجام وارد بازار شد. اولین بار در شهریورماه بود که قول پخش این فیلم صورت گرفت اما در چند مرحله در مهرماه و آبان ماه باز هم پخش این فیلم به تاخیر افتاد تا سرانجام امروز 8 آذرماه 94 این فیلم وارد شبکه نمایش خانگی شد.

فیلم «رخ دیوانه» از سوی موسسه تصویری سوره و با تیراژ 400 هزار نسخه هم اکنون وارد شبکه نمایش خانگی شده است و می توانید نسخه اورجینال این فیلم را تهیه کنید.

در این فیلم سینمایی، طناز طباطبایی، امیر جدیدی، ساعد سهیلی، نازنین بیاتی، صابر ابر، سحر هاشمی، گوهر خیراندیش، بیژن امکانیان نقش آفرینی می کنند.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها