صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

«جیب بر خیابان جنوبی» دو سال پس از اکران وارد شبکه نمایش خانگی شد

9 آذرماه سال 1394 فیلم جیب بر خیابان جنوبی سرانجام وارد شبکه نمایش خانگی شد.

«جیب بر خیابان جنوبی» به کارگردانی سیاوش اسعدی و تهیه کنندگی مشترک علیرضا سرتیپی و دکتر حسن دادخواه ، بعد از گذشت 2 سال از اکران وارد شبکه نمایش خانگی می شود.

این فیلم که مشکلاتی بین سرمایه گذارانش برای پخش در شبکه نمایش خانگی به وجود آمده بود سرانجام پس از حل اختلافات از سوی فیلمسازان جوان و پخش هنر اول در سراسر کشور توزیع شد.

«جیب بر خیابان جنوبی» برنده تندیس حافظ بهترین بازیگر نقش اول زن از چهاردهمین جشن حافظ، برنده تندیس حافظ بهترین موسیقی متن از چهاردهمین جشن حافظ، نامزد دریافت تندیس حافظ بهترین کارگردانی، فیلم، فیلمبرداری و بازیگر نقش اول مرد از چهاردهمین جشن حافظ، نامزد دریافت سیمرغ بلورین بهترین تدوین و جلوه های ویژه از سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم فجر، نامزد دریافت تندیس بهترین فیلمبرداری، موسیقی و تدوین از ششمین جشن انجمن منتقدان و نویسندگان سینمای ایران و همچنین فیلم تحسین شده انجمن منتقدان و نویسندگان سینمای ایران در سال 92 بوده است.

          

مصطفی زمانی – نورا هاشمی – بهناز جعفری – امیر جعفری – محمود جعفری – هومن برق نورد – افشین سنگ چاپ – لیلا بلوکات بازیگران این فیلم هستند.

در خلاصه داستان «جیب بر خیابان جنوبی» آمده است : بگذار به ضرب شمشیر یک دلاور از پا درآیم، پولاد در قلب و لبخند بر لب. زمانی چنین گفته بودم، ولی تقدیر چه بازی ها که ندارد، میدان جنگ من فاضلاب گند خیابان بود و خصم من یک گاری با باری هیزم. بسیار منطقی است، من همه چیزم را از دست داده ام، حتی مردنم را...

هم اکنون می توانید نسخه با کیفیت فیلم «جیب بر خیابان جنوبی» را به صورت اورجینال تهیه کنید.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها