صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

آغاز نمایش فیلم های مستند در مجتمع نیکوکاری رعد

مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد نمایش آثار فاخر مستندسازان ایرانی را با هدف توسعه فعالیت های فرهنگی ، آشنایی توان یابان با سینمای جدی و موضوع محور و شناخت هنرمندان از مسائل موجود در جامعه توان یابان کشور را آغاز کرده است. این برنامه به صورت ماهانه در سالن همایش مجتمع رعد انجام خواهد شد.

به همین منظور در اولین برنامه پخش مستندهای فاخر " خطوط ناپیدا " و " چنارستان " چهارشنبه 25 آذر به ترتیب از ساعت 10:30 الی 12:30 و 18 الی 20 در سالن همایش رعد به نمایش درخواهند آمد.
در این برنامه مهدی رخشانی کارگردان و علی راشکی هنرمند نقش اول مستند "خطوط ناپیدا " و هادی آفریده کارگردان مستند "چنارستان" حضور خواهند داشت.
مستند خطوط ناپیدا ساخته مهدی رخشانی از مستندسازان سیستان و بلوچستان است که به سرگذشت زندگی علی راشکی از هنرمندان این استان پرداخته است.
این مستند دلنشین مخاطب را به همذات‌پنداری وامی‌دارد و زندگی انسانی را به نمایش درمی‌آورد که می‌تواند الگوی اراده، ایمان و تلاش باشد.
همچنین فیلم مستند 70 دقیقه‌ای «چنارستان» درباره‌ی طولانی‌ترین خیابان خاورمیانه «خیابان ولی‌عصر تهران» است این فیلم که ساخت آن دو سال و نیم زمان برده است، تاریخ بیش از ۱۰۰ سال خیابان ولیعصر را به نشان می‌‌‌‌ دهد.
همچنین کارآموزان، کارآموختگان و دانشجویان توان یاب رعد می توانند با رزو قبلی به صورت رایگان در این برنامه شرکت کنند.

علاقه مندان جهت هماهنگی و ثبت نام می توانند با شماره 88371096 تماس حاصل فرمایند.


دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها