صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

«فِراری» علیرضا داودنژاد به سمت جشنواره حرکت کرد

فیلمبرداری فیلم سینمایی "فِراری" به کارگردانی علیرضا داوود نژاد به نیمه رسید.

فراری
فیلم تازه علیرضا داوود نژاد دو هفته قبل در بیمارستان کاشانی خزانه کلید خورد و با فیلمبرداری سکانس های مربوط به محسن تنابنده و ترلان پروانه ادامه یافت. ترلان   پروانه در نقش یک دختر شمالی و محسن تنانبده در نقش یک راننده آژانس در این فیلم حضور دارند. سازندگان این فیلم فرم حضور در جشنواره را پر کرده اند و با انجام همزمان مراحل فنی سعی در رساندن فیلم "فِراری" به جشنواره فجر دارند.

علیرضا داوودنژاد بعد از سالها برای فیلم تازه اش سراغ بازیگران حرفه ای رفته و بعد از محسن تنابنده و ترلان پروانه قرار است سحر دولتشاهی و باران کوثری هم در فیلم "فِراری" بازی کنند. این دو بازیگر که هر دوی آنها سال گذشته سیمرغ بازیگری جشنواره فجر را گرفته بودند امسال سال پرکاری را پشت سر گذاشته اند و "فِراری" آخرین فیلمی است که برای جشنواره سی و چهارم بازی می کنند. هرچند نقش هر دوی آنها در فيلم داوودنژاد نقش بلندی نیست و بیشتر فیلم حول محور ترلان پروانه و محسن تنابنده می گذرد. فیلم علیرضا داوودنژاد یک بازیگر سرشناس دیگر دارد که سازندگان فیلم در حال مذاکره برای انتخاب این بازیگر هستند. دیگر بازیگر فیلم تازه علیرضا داوودنژاد سیامک صفری است که به تازگی قراداد بازی در این فیلم را امضا کرده است.

فيلم "فِرارى" یک فیلم اجتماعی است که  نود درصد آن در تهران و بقیه آن در شمال جلوی دوربین می رود. این فیلم با رویکرد آسیب شناسی جامعه و قشرهای مختلف وعوامل خودشیفتگی کاذب و عدم تناسب زندگی بین طیف های متفاوت با قهرمان خود گلنار به دل شهر می زند. گلنار برای رسیدن به هدف خود در حالی که 18 سال بیشتر ندارد با واقعیت های امروز روبرو می شود.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها