صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

«ارادتمند؛ نازنین، بهاره، تینا» نیمه دی کلید میخورد/ مهناز افشار و طناز طباطبایی در فیلم جدید عبدالرضا کاهانی

فیلم تازه عبدالرضا کاهانی با تکمیل فهرست بازیگران نیمه دی ماه کلید می خورد.

ارادتمند...
چندین هفته قبل بود که سعید خانی از ساخت فیلمی با عنوان "ارادتمند؛ نازنین، بهاره، تینا" توسط کاهانی خبر داده بود. پروژه ای که البته در آن مقطع مجوز ساخت نداشت اما فیلمنامه اش کامل شده بود. روز گذشته شنیدیم این پروژه مدتی است از اداره نظارت و ارزشیابی وزارت ارشاد پروانه ساخت گرفته اما هنوز خبر آن توسط وزارت ارشاد رسانه ای نشده.

همان طور که از نام عجیب و غریب فیلم پیداست "ارادتمند؛ نازنین،بهاره، تینا" سه بازیگر زن اصلی دارد که قرار است این نقش ها را مهناز افشار، طناز طباطبایی و یک چهره جدید بازی کنند. سه بازیگری که مدتی است تمرینات شان را زیر نظر کاهانی آغاز کرده اند. "ارادتمند؛ نازنین، بهاره، تینا" به غیر از این سه، چندبازیگر دیگر نیز دارد که ظاهرا تعدادی انتخاب شده اند و مشغول تمرین هستند و تعدادی دیگر نیز طی روزهای آینده قطعی می شوند. فیلم پربازیگری که تصور می شود به سیاق کارهای قبلی کاهانی چند سورپراز در ترکیب بازیگرانش خواهد داشت.

فیلمنامه این فیلم را کاهانی نوشته است. فیلمی که هنوز جزئیاتی از داستان آن رسانه ای نشده اما برخلاف کارهای قبلی این کارگردان فضایی زنانه دارد.

طبق برنامه ریزی انجام شده اولین پلان های "ارادتمند؛ نازنین،بهاره، تینا" 15 دی ماه در تهران فیلمبرداری می شود. عبدالرضا کاهانی و سعید خانی به طور مشترک تهیه کنندگی این فیلم را برعهده دارند. این کارگردان درحالی پیش تولید فیلم تازه اش را آغاز کرده که هنوز فیلمی که در فرانسه ساخته اکران عمومی نشده است. "وقت داریم حالا" البته در اروپا روی پرده رفته و دست اندرکاران فیلم در تلاشند که مقدمات اکران آن را در ایران نیز فراهم کنند.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها