صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

«پی 22» چهارشنبه این هفته جایگزین «ناهید» می شود

سخنگوی شورای صنفی نمایش از انجام رایزنی‌هایی برای اکران فیلم‌های کودک خبر داد.

پی 22

غلامرضا فرجی درباره تازه‌ترین مصوبات جلسه اخیر شورای صنفی نمایش که روز 30 آذرماه برگزار شده است، گفت: در این جلسه آقای تابش رئیس بنیاد سینمایی فارابی و خانم فرشته طائرپور دبیر شورای سیاست‌گذاری و راهبردی سینمای کودک و هیأت همراهشان حضور داشتند و پیشنهادات و رایزنی‌هایی برای اکران فیلم‌های کودک مطرح شد.

او ترجیح داد که جزئیات بیشتر در این زمینه را بعدا اعلام کند و به گفتن همین نکته کلی بسنده کرد.

فرجی همچنین درباره وضعیت اکران فیلم‌های سینمایی در هفته جاری توضیح داد: از آنجا که کف فروش فیلم‌ها بالا بود، جابجایی خاصی نداشتیم و تنها فیلم «p22» کار حسین قاسمی جامی به جای فیلم «ناهید» اکران می‌شود.

 فیلم «p22» به نویسندگی و کارگردانی حسین قاسمی جامی و تهیه کنندگی موسسه فرهنگی هنری «شاهد» با مشارکت معاونت امورفرهنگی و اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران و نیروی دریایی ارتش ساخته شده است که در آن نحوه شکل گیری عملیات جوشن به نمایش درآمده است.

در این فیلم امین حیایی در نقش ناخدا محمدی (ناخدای ناوشکن جوشن) و هادی ساعی در نقش فرمانده تکاوران بازی کردند. افسانه بایگان، نسرین مقانلو و الهه حصاری از دیگر بازیگران این فیلم هستند.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها