صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

اکران فیلمی دیگر از فاطمه معتمد آریا در هنر و تجربه/ «بهمن» از 5 دی اکران می شود

فیلم سینمایی «بهمن» به کارگردانی «مرتضی فرشباف» پس از حضور موفقیت آمیز خود در جشنواره‌های معتبر جهانی،این روزها آماده اکران در گروه سینمایی هنر و تجربه است.

بهمن

این فیلم که تهیه کنندگی آن را «جواد نوروزبیگی» بر عهده دارد،قراراست روزشنبه 5دی ماه سال جاری در سینما فرهنگ با آغاز مراسم افتتاحیه اکران خود را از سر بگیرد.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است:««هما که از مجرب‌ترین پرستاران بیمارستان است، پیشنهاد شب‌کاری ده‌روزه‌ای را می‌پذیرد ،او که از فشار کار دچار بی‌خوابی شده، نسبت یه نقش خود در قبال همسر و فرزندش دچار تردید می شود و در آستانة فروپاشی عصبی قرار می‌گیرد.»

 فیلم سینمایی «بهمن» تا کنون توانسته در جشنواره های خارجی از جمله جشنواره فیلم «پوسان» کره جنوبی و جشنواره فیلم «شب‌های سیاه تالین» حضور موفقی داشته باشد و اخیرا نیز «فاطمه معتمدآریا» به عنوان بازیگر زن سال در فستیوال «آسیاپاسیفیک» خوش درخشید.

فاطمه معتمدآریا، احمد حامد، فریده اسماعیلی، مریم شیرازی، امیر راشدی، امیر نصیری‌یکتا، شیرین یزدان‌بخش از جمله بازیگران این فیلم سینمایی هستند.

گفتنی است تابستان امسال نیز «یحیی سکوت نکرد» با بازی فاطمه معتمدآریا در گروه هنر و تجربه اکران شد و نمایش آن همچنان ادامه دارد.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها