صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

آخرین اخبار از فیلم های مهمی که هنوز به جشنواره نرسیده اند/ حاتمی کیا، میرکریمی، عطاران، کیایی، تبریزی و درمیشیان

برخی از فیلم های مهم در حال تولید هنوز نسخه ای از فیلمهایشان را به جشنواره فجر ارائه نکرده اند.

فجر
کمتر از چهل روز به آغاز جشنواره فیلم فجر باقی مانده و با توجه به اینکه 25 آذر ماه مهلت قانونی ارائه نسخه اولیه فیلم ها به دبیر جشنواره بوده و با توجه به اینکه سیمون سیمونیان (مدبیر دبیرخانه جشنواره فجر) اعلام کرد این تاریخ به هیچوجه تمدید نشده است حضور تعدادی از فیلمهای مهم کارگردانان صاحب نام در جشنواره فیلم فجر در هاله ای از ابهام قرار گرفته است اما قرار است نسخه ای از اکثر این فیلمها در هفته آینده به دبیرخانه جشنواره ارائه شود.لیست فیلمهای مهمی که هنوز به جشنواره نرسیده اند به شرح زیر است:

بادیگارد (ابراهیم حاتمی کیا): فیلمی که جشنواره رویش حساب زیادی باز کرده اما تا کنون هیچ نسخه ای از این فیلم به دفتر جشنواره ارائه نشده است. گفته می شود نسخه نهایی این فیلم پایان دی آماده می شود. هنوز زمان ارائه نسخه اولیه این فیلم مشخص نیست.پژمان لشگری پور تهیه کننده این فیلم از دبیر جشنواره درخواست کرده با فیلم های در حال تولید تعامل بیشتری داشته باشد.

رسوایی 2 (مسعود ده نمکی): هیچ نسخه ای از رسوایی به دست هیات انتخاب جشنواره نرسیده است و فیلم در مرحله جلوه های ویژه و ساخت موسیقی است. گفته شده نسخه این فیلم در روزهای آینده به دفتر جشنواره می رسد.

لانتوری (رضا درمیشیان):
این فیلم در آخرین مراحل صداگذاری قرار دارد و هنوز هیچ نسخه ای از آن به دفتر جشنواره ارائه نشده است.گفته شده نسخه این فیلم تا شنبه به دبیر خانه جشنواره فجر می رسد.

کفشهایم کو؟ (کیومرث پوراحمد): نسخه اولیه این فیلم اول دی به جشنواره رسیده است یعنی 5 روز بعد از مهلت قانونی.

امکان مینا (کمال تبریزی)
: فیلم تازه کمال تبریزی هم علی رغم اینکه پاییز امسال فیلمبرداری را پشت سر گذاشت هنوز به دفتر جشنواره نرسیده است و تاریخ دقیق ارسال نسخه آن مشخص نیست.

دراکولا (رضا عطاران): نسخه کامل دراکولا قرار است طی هفته آینده به جشنواره برسد.

خانه ای در خیابان چهل و یکم (حمیدرضا قربانی): نسخه ای از فیلم قرار است در یکی دو روز آینده به جشنواره برسد.

سیانور (بهروز شعیبی): نسخه اولیه فیلم بهروز شعیبی به تازگی و چند روز پس از 25 آذر  به دفتر جشنواره رسیده اما هنوز بازبینی نشده است.

بارکد (مصطفی کیایی): فیلمبرداری این فیلم در روزهای پایانی است و به گفته مصطفی کیایی نسخه اولیه این فیلم اوایل هفته اینده به دفتر جشنواره می رسد.

دختر (رضا میرکریمی): فیلمبرداری فیلم رضا میرکریمی در بهترین حالت تازه 10 دی به اتمام می رسد و تا این لحظه هیچ نسخه ای از آن به هیات انتخاب ارائه نشده است.

این لیست را باید در کنار فیلمهایی چون رگ خواب (حمید نعمت الله) ، نگار (رامبد جوان)، فراری (علیرضا داودنژاد) و اروند (پوریا آذربایجانی) که فیلمبرداری را تازه آغاز کرده اند قرار دهیم.

اگر اطلاعیه و تاکید دبیر جشنواره مبنی بر اینکه آخرین مهلت ارائه فیلمها 25 آذر بوده و این تاریخ تمدید نشده است درست باشد از حالا باید منتظر غیبت تمام این فیلمها در جشنواره فجر بود.اما اکثر این فیلمها تا نیمه دی ماه به دبیرخانه جشنواره ارائه خواهند شد.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها