صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

امروز در پردیس سینما آزادی / میهمانی عوامل «نارنجی‌پوش» برای رفتگری که کیف میلیاردی را به صاحبش پس داد

رفتگری که چندی پیش کیف یک میلیارد تومانی را به صاحبش پس داد، فردا در پردیس سینما آزادی میهمان عوامل فیلم سینمایی «نارنجی‌پوش» می‌شود.

نارنجی‌پوش
 به نقل از موسسه تصویر شهر سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، «نارنجی‌پوش» امین بجنوردی که چندی پیش در اقدامی انسانی کیف یک میلیارد تومانی را هنگام نظافت خیابان‌ پیدا کرده و به صاحب آن تحویل داده بود، فردا در پردیس سینما آزادی میهمان عوامل فیلم «نارنجی‌پوش» می‌شود.

بنابراین گزارش، «احمد ربانی» رفتگر شهرداری بجنوردی در پاسی از شب پس از یافتن کیف، مسئول شیفت را در جریان این موضوع قرار داده و در اولین فرصت کیف مورد نظر را به حراست شهرداری بجنورد تحویل داده که پس از بررسی داخل آن، متوجه وجود جواهرات، کارت بانکی، چک و تعدادی اسناد و مدارک می‌شود و پس از تماس حراست شهرداری با صاحب کیف، کیف یک میلیارد تومانی را به وی تحویل می‌دهند.

به همین منظور و به پاس قدردانی و تحسین از این حرکت اخلاقی، جمعی از عوامل فیلم «نارنجی‌پوش» به همراه داریوش مهرجویی کارگردان این اثر سه‌شنبه 12 اردیبهشت‌ماه ساعت 18 در پردیس سینما آزادی میزبان «نارنجی‌پوش» بجنوردی خواهند بود.

بنابراین گزارش، فیلم سینمایی «نارنجی‌پوش» که توانست در سی‌امین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر جایزه ویژه هیات داوران را از آن خود کند، داستان تحول یک عکاس است که تلاش دارد با پاکیزگی محیط اطراف، به تطهیر روح و روان خود بپردازد و در نهایت به پاکیزگی روح دست یابد.

این فیلم که با بازی حامد بهداد، لیلا حاتمی، طناز طباطبایی، فردوس کاویانی و کیانوش گرامی همراه است به کارگردانی و تهیه کنندگی داریوش مهرجویی می‌باشد. که چندی پیش در گروه سینمایی قدس در پردیس های شهرداری و دیگر سینماهای تهران به روی پرده رفته است.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها