صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

سیدجمال ساداتیان : اگر پروانه ساخت «جامه دران» را صادر نکنند، تا اطلاع ثانوی در سینما کار نمی کنم.

تهیه کننده فیلم «انتهای خیابان هشتم» گفت: اگر پروانه ساخت «جامه دران» را صادر نکنند، تا اطلاع ثانوی در سینما کار نمی کنم. سیدجمال ساداتیان تهیه کننده سینما با بیان این مطلب اظهار داشت: پروانه ساخت فیلم سینمایی «جامه دران» یک بار به تهیه‌کنندگی جهانگیر کوثری توسط اداره نظارت و ارزشیابی صادر شد، اما با انصراف کوثری و حضور من به عنوان تهیه کننده دوباره درخواست پروانه ساخت دادیم که بعد از گذشت 4 هفته هنوز پروانه این فیلم سینمایی صادر نشده است.
وی تصریح کرد: با پایان پیش تولید «جامه دران»، آماده بودیم تا این فیلم را تا دو روز دیگر یعنی 15 اردیبهشت ماه کلید بزنیم. اما هنوز پروانه ساخت صادر نشده است و این تأخیر می‌تواند به ضرر گروه فیلمسازی باشد.
ساداتیان با اشاره به این که جلسه صدور پروانه ساخت امروز برگزار خواهد شد، ادامه داد: اگر پروانه ساخت این فیلم امروز صادر نشود، دیگر فیلم مورد نظر را نمی‌سازم و تا اطلاع ثانوی در سینما کار نخواهم کرد. کم‌لطفی‌های اداره نظارت و ارزشیابی به سینماگران صدمه می زند و برنامه های کاری آنها را به هم می‌زند.
لیلا حاتمی، بیتا فرهی، هانیه توسلی و محمدرضا فروتن از جمله بازیگرانی هستند که در این فیلم سینمایی حضور دارند.
«جامه دران» داستان زنی به نام شیرین است که بعد از مرگ پدرش به حقایقی تازه درباره زندگی او پی می‌برد.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها