صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

آغاز اکران «نقش نگار» از چهارشنبه / تاثیر تبلیغات در شبکه‌های غیرمجاز بر وضعیت اکران سینماها

سخنگوی شورای صنفی نمایش با اشاره تاثیرات تبلیغات برخی فیلم ها در شبکه های غیرمجاز گفت: با توجه به وضعیت تبلیغات و تاثیر آن بر فروش سینماها اکران فیلم سینمایی «نقش نگار» یک هفته زودتر انجام می‌شود.

نقش نگار

غلامرضا فرجی سخنگوی شورای صنفی نمایش درباره جلسه شورای صنفی نمایش که امروز (21 دی ماه) برگزار شد گفت: در جلسه امروز به وضعیت فروش فیلم هایی که در شبکه های غیرمجاز تبلیغ دارند توجه کردیم.

وی در ادامه توضیح داد: به همین منظور برای این که بتوانیم از فیلم هایی که قانون را رعایت کرده و از شبکه های غیرمجاز برای تبلیغات آثارشان بهره نمی برند حمایت کنیم فیلم «نقش نگار» را یک هفته جلوتر از موعد مقرر (چهارشنبه 23 دی) در گروه آزاد اکران خواهیم کرد.

فرجی در ادامه گفت: فیلم سینمایی «خبر خاصی هم نیست» در هفته جاری (23 دی ماه) در گروه خودش سینما کورورش اکران خواهد شد و نمایش فیلم «پی 22» که جای خود را در سرگروه به این فیلم داده است در یکی از سالن های کوروش ادامه خواهد داشت.

بنابراین گزارش پیش از این محمدرضا فرجی مدیر کل امور سینماهای کشور درباره تبلیغات فیلم‌های سینمایی در ماهواره‌ها و تقاضای شورایعالی تهیه‌کنندگان از رئیس سازمان سینمایی برای تبلیغات در ماهواره‌ها گفت: هنرمندانی که آثارشان مجوز ارشاد را دارد همانگونه که در ذیل پروانه نمایش فیلم‌ها ذکر شده است  حق تبلیغ در شبکه‌های ماهواره‌ای را ندارند. موضوع مطرح شده تنها درخواست شورایعالی تهیه کنندگان از رئیس سازمان سینمایی بوده است و قابل بررسی است اما هنوز مجوزی در این خصوص صادر نشده است و در حال حاضر  هیچ تغییری در تصمیم وزارت ارشاد صورت نگرفته است.  

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها