صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

کارگردان «گیتا»: به اصلی‌ترین سکانس فیلمم گند زدند/ بیش از ۵۰ درصد فیلم‌ها به دفتر جشنواره نرسیده است

براساس آنچه هم‌اکنون در جشنواره فیلم فجر اتفاق افتاد فیلم سینمایی «گیتا»‌که پس از کش و قوس فراوان به نمایش درآمد نتوانست رضایت کارگردان این اثر را به همراه داشته باشد و وی هنگام ترک سالن گفت:‌ به اصلی‌ترین سکانس فلیمم گند زده‌اند.

گیتا

طبق پیگیری‌های انجام شده مشخص شده است که بیش از 50 درصد فیلم‌ها به دفتر جشنواره نرسیده است که گویا نرسیدن فیلم «گیتا» و تأخیر در نمایش آن به همین دلیل بوده است.

برپایه این گزارش یکی از استودیوهایی که کار فیلم‌ها را انجام می‌دهد دچار مشکل شده که اشکال پخش اولین فیلم در بخش نگاه نو «گیتا) به کارگردانی مسعود مددی به همین دلیل بوده است.

همچنین اعتراض برخی از رسانه‌ها به برگزاری نشست فیلم‌ها که قرار است صبح‌ها انجام شود، ادامه دارد.

همچنین شنیده می‌شود که در این نشست تعداد کمی از عکاسان حضور خواهند داشت و همچنین ندادن ناهار در بعدازظهر به عده‌ای که در پوشش نشست‌ها حضور داشتند اما کارت ویژه را ندارند، مطرح است.

براساس آنچه هم‌اکنون در اکران فیلم سینمایی «گیتا» رخ داد و خبرنگار سینمایی فارس شاهد آن بود این است که مسعود مددی با ناراحتی سالن نمایش در کاخ جشنواره را ترک کرد و در هنگام خروج از سالن اعتراض‌هایی به عدم نمایش درست فیلمش کرد و گفت که به اصلی‌ترین سکانس فیلمم گند زده‌اند.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها