صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

گزارش نشست رسانه ای فیلم «آبنبات چوبی» + تصاویر

نشست رسانه ای فیلم «آبنبات جوبی» با حضور محمد حسین فرحبخش (کارگردان)، عبدالله علیخانی (تهیه کننده)، سحر قریشی و کریم امینی(بازیگران)، مستانه مهاجر (تدوینگر)، فرهاد اصلانی (مشاور کارگردان) و... برگزار شد.

محمد حسین فرحبخش: من اصل سینما را بر سرگرمی گذاشتم.از همان ورودم به سینما تا امروز که 50 فیلم تهیه کردم و 4 فیلم هم کارگردانی کردم سعی کردم این نقطه را فراموش نکنم. در همه جای دنیا هم این اصل وجود دارد ولی ما از دهه 60 به بعد در سینما و پیگیری این اصل دچار انحراف شدیم. در هر صورت ما فیلمی می سازیم که بتواند اکران شود و تماشاگر را سرگرم کند.

علیرضا غفاری (منتقد): آقای فرحبخش جزو راستگو ترین تهیه کننده های سینمای ایران هستند و ایشان همیشه می گویند سینما سرگرمی است.در سینمای ایران اکثر فیلمهای سعی می کنند با تماشاگر ارتباط برقرار کنند.

علی اصغری (فیلمساز):  آقای فرحبخش یک فیلمنامه از آقای کامران قدکچیان به من دادند و دیدم ایده اصلی بسیار خوب بود.اما شروع کردیم به نوشتن یک فیلمنامه جدید و با نظر مستقیم آقایان فرحبخش و علیخانی و حضور فرهاد اصلانی. این فیلم در پویافیلم یک کار جدید به حساب می اید چون ایشان تا حالا فیلمی با روایت غیرخطی نساخته بودند.

محمد حسین فرحبخش: آقای اصغری فیلمنامه دهلیز را نوشته بودند که من دوست داشتم وبا تجربه امروزم کسی اگر درباره فیلمنامه صحبت کند متوجه می شوم که چند مرده حلاج است.ما با اقای اصغری بحث و جدل های فوق العاده دوستانه داشتیم که به نتیجه برسیم.

سحر قریشی: فیلمنامه را وقتی خواندم قرار بود من نقش اصلی فیلم یعنی مارال را بازی کنم و خیلی گریه می کردم موقع خواندنش.من نقش نگین را بیشتر از مارال دوست داشتم و به خودم نزدیکتر دیدم و دوست داشتم این نقش را بازی کنم.خیلی اذیت شدم تا نقش نگین را بگیرم و بازی کنم.

فرهاد اصلانی: در بحث انتخاب فیلمنامه و انتخاب بازیگر و همچنین در زمان تدوین نیز من سر پروژه بودم و حتی چند روز سر فیلمبرداری حاضر شدم و سعی کردم تمام دانشم را در خدمت این فیلم قرار دهم.

محمد حسین فرحبخش: سحر قریشی بازیگری است که مردم را دوست دارند.من وقتی خانم قریشی را پیشنهاد دادم در ابتدا فرهاد اصلانی مخالفت کرد اما وقتی تست گرفتیم فرهاد اصلانی ایشان را تایید کرد.

عبدالله علیخانی: آقای فرحبخش معمولا خودش اقدام به پیدا کردن قصه می کند. من در این زمان سریعا فکر می کنم چه کسی باید این قصه را بسازد و به تماشاگران در همه نقاط ایران فکر می کنم که آیا این فیلم این تماشاگران را راضی خواهد کرد یا خیر.

آریا عظیمی نژاد (آهنگساز): سیستم کار اقایان فرحبخش و علیخانی به نظرم درست ترین سیستم فیلمسازی در ایران است.این سومین فیلم است که من با آقای فرحبخش کار کردم و واقعا راضی هستم و خیلی راحت با ایشان کار می کنم.

کریم امینی (بازیگر):من سالها در سینما دستیار کارگردان بودم و در فیلم قبلی آقای فرحبخش نیز دستیار کارگردان بودم.در این فیلم هم خیلی به من لطف کردند و من را انتخاب کردند.تشکر می کنم از آقای عطاران که پذیرفتند در کنارشان بازی کنم و همچنین آقای اصلانی که استاد بازیگری من در این فیلم بودند.

علیرضا غفاری: من جسارت فیلم برای انتخاب رضا عطاران را تحسین می کنم ولی یک سری جاها در این فیلم اضافی است و اگر حذف شود ضربه ای به فیلم نمی زند.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها