صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

«روزهای زندگی» نیاز به معرفی دارد

مدير سينما استقلال با اشاره به ویژگی‌های فیلم سینمایی «روزهای زندگی» تاکید کرد: این فیلم برای دیده شدن نیاز به معرفی درست و تبلیغات دارد.

 امیرهوشنگ پاسبانيان گفت: سال 90 در همين روزها فيلم «جدايي نادر از سيمين» را روي پرده داشتيم كه فروش آن نسبت به «قلاده‌های طلا» كه از آغاز امسال روي پرده سينما استقلال بوده است، بيشتر بود.
وی ادامه داد: مدت زمان نمايش «جدايي نادر از سيمين» بيشتر از «قلاده‌هاي طلا» بود. اگر «قلاده‌هاي طلا» بيشتر روي پرده می‌ماند با رقم بیشتری پرونده اکران آن بسته می‌شد. با این حال از فروش «قلاده‌هاي طلا» راضي هستم.
پاسبانيان گفت: «روزهاي زندگي» که از فردا چهارشنبه در سینما استقلال روی پرده می‌رود، يك فيلم خاص است كه ممكن است مخاطب عام با آن رابطه برقرار نكند، وضعیت اكران اين فيلم‌ها را به لحاظ فروش نمي‌توان پيش‌بيني كرد. این آثار برای دیده شدن، نیاز به معرفی و تبلیغ درست دارند. با توجه به استراتژي جديد حوزه هنري و شهرداري، فروش سینماها قطعا با تغييراتي همراه خواهد بود.
وي افزود: ما پيش از اين استراتژي نيز فيلم‌هاي ارزشي و فرهنگي اكران مي‌كرديم و فيلم غيرفرهنگي نداشتيم. بنابراين اين استراتژي حرف تازه‌اي نيست. بهتر است مخاطب كلي و كليت سينما را در نظر بگيريم. اين سينما به فروش گيشه نيز نياز دارد. علاوه بر فيلم‌هاي ارزشي برخي فيلم‌هاي تجاري كه از كيفيت هنري و فرهنگي برخوردارند بايد اكران شوند تا سينما تنها طيف خاصي از مخاطبان را دربرنگيرد.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها