صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

جیرانی امشب خداحافظی می‌کند/ تغییر تیم تولید قطعی است

هر چند برنامه سینمایی "هفت" هنوز وضعیت مشخصی ندارد و قرار است در هفته آینده تکلیف تیم تولید این برنامه در یک جلسه رسمی مشخص ‌شود، اما طبق آخرین خبرها فریدون جیرانی امشب از این برنامه خداحافظی خواهد کرد.

 
 

به گزارش خبرنگار مهر، برنامه سینمایی "هفت" امشب طبق روال گذشته روی آنتن شبکه سوم می‌رود اما حرف و حدیث‌هایی در ارتباط با کیفیت پخش آن شنیده می‌شود. از جمله اینکه امشب جیرانی از این برنامه زنده خداحافظی خواهد کرد و مجری جدید را معرفی می‌کند.

البته بر اساس شنیده‌ها در کنداکتور رسمی برنامه امشب هنوز چنین آیتمی در نظر گرفته نشده‌است. از سوی دیگر خبرها حکایت از آن دارد که روز شنبه یا یکشنبه هفته آینده طی جلسه‌ای با حضور مدیران ذی‌ربط و رئیس سازمان صداوسیما تکلیف این برنامه سینمایی مشخص شود.

اتاق فکر این برنامه امروز(جمعه) نیز به صورت فوق‌العاده تشکیل جلسه داده است تا درباره گزینه‌های احتمالی اجرای برنامه در آینده تصمیم‌گیری نهایی کند. درباره حضور یا عدم حضور مسعود فراستی در مقام کارشناس ثابت این برنامه هنوز تصمیم‌گیری نشده‌ و تنها خبر منتشر شده در این‌باره تأکید خود فراستی بر ادامه حضورش در برنامه است.

نکته جالب توجه اینکه در صورت تصمیم بر تغییر، قرار نیست تنها فریدون جیرانی از برنامه خداحافظی کند و گویا تمام تیم فعلی تولید این برنامه همکاری خود را قطع کرده و گروهی جدید جایگزین آن می‌شود؛ گذاره‌ای که ظاهراً تا امروز قطعی‌ترین تصمیم مدیران تلویزیون درباره این برنامه است.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها