صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

پخش کننده فیلمی با بازی عطاران: «من سالوادور نیستم» را با «گینس» یکی نکنید

حبیب اسماعیلی گفت: روزنامه‌ها و خبرگزاری‌ها مقصر نیستند، بلکه یک سری از اهالی سینما اذیت می‌کنند زنگ می‌زنند و حرف‌های الکی در مورد فیلم «من سالوادور نیستم» می‌زنند.

اسماعلی

حبیب اسماعیلی درباره فیلم سینمایی «مرد سالوادور نیستم» به کارگردانی منوچهر هادی و با بازی رضا عطاران که قرار است در ایام نوروز در سینماهای کشور اکران شود،‌گفت: واقعاً نمی‌خواهم به دلیل اینکه «من سالوادور نیستم» فیلم من است، تنها از آن تعریف کنم، بلکه جدا از همه اینها، وجدانا این فیلم، فیلم خوبی است و با بقیه فیلم‌هایی از این دست فرق می‌کند.

وی در ادامه افزود: «من سالوادور نیستم» پایان شیرینی دارد. همچنانکه در انتهای فیلم شاهد هستیم، سیاهپوستان جمع می‌شوند و یا شاهد هیچ لودگی در آن نیستیم. نمی‌توان این فیلم را با «گینس» یکی کرد. اصلاً از زمین تا آسمان با هم فرق دارند و این فیلم واقعاً فیلم خوبی است.

او همچنین با انتقاد از اخبار منفی که حول فیلم منتشر می‌شود، گفت: خیلی از روزنامه‌ها و خبرگزاری‌ها مقصر نیستند، بلکه یک سری هم خود اهالی سینما اذیت می‌کنند که زنگ می‌زنند و حرف‌های الکی در مورد فیلم می‌زنند و آدرس اشتباهی می‌دهند.

این تهیه‌کننده درباره فیلم سینمایی «سه بیگانه در سرزمین ناشناخته» و همچنین اکرانش گفت: پروانه نمایش این اثر را دریافت کردیم و بهتر است در ارتباط با بازیگری که در آن حضور دارد امروز شاهد هستیم که در یکی از شبکه‌های ماهواره‌ای فعالیت می‌کند، باید بگویم در صحنه کوتاهی از این اثر بازی کرده و نقش کلیدی ندارد، اما فکر کنید یک کارگردانی فیلمی ساخته و فردا صبح قاتل می‌شود. تهیه‌کننده چه گناهی کرده که در این میان متحمل ضرر و زیان ‌شود.

اسماعیلی در پایان خاطرنشان کرد: به نظرم اگر برنامه‌ریزی‌ها در سال آینده در زمینه اکران فیلم‌ها به‌درستی صورت بگیرد و آثار به‌درستی در کنار هم قرار بگیرند، می‌توانیم شاهد سال خوبی برای سینما باشیم. این در شرایطی است که شورای صنفی نمایش تدبیر به خرج دهد.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها