صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

تصاویر مراسم تقدیر از عوامل و بازیگران فیلم «فصل نرگس» با حضور دکتر عارف

فیلمبرداری فیلم سینمایی فصل نرگس به پایان رسید و از عوامل و دست اندرکاران این فیلم طی مراسمی تقدیر شد.

 تولید فصل نرگس به نویسندگی و کارگردانی« نگار آذربایجانی » و تهیه کنندگی « سحر صباغ سرشت» که دی ماه سال جاری در تهران کلید خورد در روزهاي پاياني بهمن ماه به پایان رسید و شب گذشته مصادف با سالروز تولد کارگردان فيلم ، طی مراسمی ويژه به همت حميد رضا عارف ( سرمايه گذار و مجري طرح ) به کار خود پایان داد و فیلم وارد مراحل فنی شد.
حمیدرضا عارف مجری طرح و سرمایه گذار فصل نرگس در این مراسم ضمن تشکر از حضور میهمانان گفت: بسیار خوشحالم که در اولین تجربه ی جدی و رسمی کار هنری ام با گروه بسیارحرفه ای همراه شدم و به برکت قلم خوب نگار آذربایجانی حس انسانی اثر در گروه نیز تاثیر گذار بود و امیدوارم اثری ماندگار باشد و این همکاری ها تداوم داشته باشد.
سحر صباغ سرشت تهیه کننده فصل نرگس نیز ضمن قدردانی از عوامل و درست اندرکاران اثر از پوستر فیلم که «سیروس سلیمی» آن را طراحی کرده است رونمایی کرد و اظهار داشت:از همکاری صمیمانه ی گروه فصل نرگس و همچنین اهالی رسانه كمال تشکر را دارم و از زحمات تک تک شما همكارانم كه با همدلي و صميميت همچون اعضاي يك خانواده همراه من بودید تا فصل نرگس متولد شود، ممنونم .
نگار آذربایجانی نویسنده و کارگردان فیلم در این مراسم خطاب به میهمانان گفت:از گروه نازنین فصل نرگس سپاسگزارم.تجربه ی خوبی بعنوان دومین کار سینمایی من بود و فضای آرام و دوستانه ای داشتیم و معتقدم پشت صحنه ی خوب در اثر تبلور پیدا میکند و امیدوارم تاثیری که مد نظر ما هست را در ذهن مخاطب فیلم بگذاریم.
دکتر محمد رضا عارف ، خانم دكترحميده مروج ، عبدالله اسکندری،همایون ارشادی، تورج منصوری،علیرضا خمسه، امیر آقایی، ریما رامین فر، امیر جعفری، دکتر حسین خطیبی،صالح میرزاآقایی،عباس رستگارپور،ستار اورکی، بهزاد هاشمی، رضا نريمي زاده ، مهرزاد ضرابيان ،شایسته ایرانی، آذرتجلی،رضا غفاری، خشایار موحدیان، سودابه سعید نیا،مجید غفاری، امیر یمینی، شبنم گودرزی، فرید ناظر فصیحی، امید صالحی، شیرین اسماعیلی ، عماد طاهري ، محسن نودهي و ...... از جمله میهمانان حاضر در این مراسم بودند.
در پایان این مراسم پوستر فیلم با امضای سرمایه گذارو مجری طرح و تهیه کننده در قطع کوچک به میهمانان اهدا شد.

فصل نرگس

فصل نرگس

فصل نرگس

فصل نرگس

فصل نرگس

فصل نرگس

فصل نرگس

فصل نرگس

فصل نرگس

فصل نرگس

فصل نرگس

فصل نرگس

فصل نرگس

فصل نرگس

فصل نرگس

فصل نرگس

فصل نرگس

فصل نرگس


تصاویر اختصاصی سینماتیکت توسط الهام احمدی

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها