صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

پخش «ابد و یک روز» به بامداد فیلم رسید/ اکران احتمالی در عید نوروز

با اکران فیلم «ابد و یک روز» در جشنواره فیلم فجر، بسیاری از پخش‌کنندگان سینمایی نسبت به پخش این فیلم ابراز آمادگی کردند. در این مدت شایعه‌های متعددی درباره پخش‌کننده «ابد و یک روز» وجود داشت، اما منیژه حکمت مدیر شرکت «بامداد فیلم» می‌گوید که امتیاز اکران این فیلم را به‌دست آورده است.

ابد
با نزدیک شدن به ایام نوروز و اکران عید، پخش‌کنندگان تمام تلاش خود را می‌کنند که فیلمشان را در این بازه زمانی به اکران درآورند. اما در این مدت تنها فیلمی که هنوز پخش‌کننده خود را نشناخته «ابد و یک روز» بود. در ابتدا شایعه شد که «فیلمیران» با مدیریت علی سرتیپی پخش‌کنندگی این فیلم را به عهده خواهد گرفت، اما تنها چند ساعت بعد، سرتیپی این خبر را تکذیب کرد. بعد از تکذیبیه «فیلمیران»، شرکت «نورتابان» که به بنیاد مستضعفان وابسته است به‌عنوان پخش‌کننده این فیلم معرفی شد، اما مدیر «نورتابان» هم این موضوع را تکذیب کرد.

در این مدت هیچ خبری قطعی درباره پخش‌کننده و زمان اکران «ابد و یک روز» وجود نداشت، که منیژه حکمت، مدیر «بامداد فیلم»  از به‌دست آوردن حق پخش فیلم «ابد و یک روز» خبر داد و زمان اکران این فیلم را هم احتمالاً عید نوروز عنوان کرد. به نظر می‌رسد بعد از چند شایعه و تکذیبیه، «ابد و یک روز» بالاخره پخش‌کننده خود را شناخت.

سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر برای کارگردان و بازیگران و تهیه‌کننده فیلم «ابد و یک روز» بسیار خوش‌یمن بود. این فیلم که علاوه بر استقبال مخاطبان توانست نظر مثبت بسیاری از منتقدان را هم به‌دست آورد، در انتها توانست 9 سیمرغ بلورین را به خود اختصاص دهد.

بعد از موفقیت این فیلم در جشنواره فیلم فجر برخی از رسانه‌های منتقد سازمان سینمایی مواضع تندی نسبت به «ابد و یک روز» گرفتند و جواد شمقدری رییس پیشین سازمان سینمایی اولین ساخته سعید روستایی را به عنوان فیلمی ضد ایرانی در کنار فیلم‌های «300» و «یک خانواده محترم» قرار داد. نکته جالب آن است که حوزه هنری هم هفته گذشته رسماً اعلام کرد که در صورت اکران «ابد و یک روز» این فیلم را در سینماهای خود به نمایش نمی‌گذارد. 


دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها