صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

یدالله صمدی همچنان در بیمارستان

دستیار یدالله صمدی درباره آخرین وضعیت این هنرمند که در بیمارستان بستری است‌، گفت: حال آقای صمدی نسبت به چند روز قبل هیچ تفاوتی نکرده و همچنان مشکلات پیشین را دارد.

سعید کریمی اضافه کرد: ضربان قلب ایشان همچنان پایین است و باتری موقت برای ایشان استفاده می‌شود. در وهله اول باید ضربان قلب ایشان‌ بالا بیاید تا بعد بتوان مراحل درمان را کامل کرد.

وی در پاسخ به این پرسش که صمدی احتمالا تا چه مدتی در بخش مراقبت‌های ویژه بستری است‌، توضیح داد: هنوز هیچ چیز مشخص نیست و خود ما هم نمی‌دانیم شرایط چگونه خواهد بود اما امیدواریم که خداوند کمک کند و ایشان شرایط بهتری پیدا کند.

کریمی با اشاره به شرایطی که یدالله صمدی در یک سال گذشته به خاطر فیلم «پدر آن دیگری» پشت سر گذاشت‌، یاداور شد: ایشان یک سال پرتنش را گذراند. اکران فیلمش در جشنواره فجر گذشته بسیار دشوار بود و زمان اکران عمومی هم شرایط خوبی نداشته مشکلات مالی برایش به وجود آمد. همه این فشارها جمع شد و حال ایشان را به این شرایط رساند در حالی که ما از همان موقع نگران بودیم و بارها هشدار می‌دادیم که این بحران‌ها برای سلامتی ایشان خوب نیست.

 یدالله صمدی فیلمسازی است که در کارنامه هنری‌اش ساخت فیلم هایی چون «آپارتمان شماره 13 » ،«دمرل»،«اتوبوس»، «معجزه خنده»،«دو نفر و نصفی» و ... به چشم می‌خورد.

جدیدترین کار این هنرمند فیلم «پدر آن دیگری» است که سال گذشته ساخته شد.

او از روز 7 اسفند ماه در بیمارستان "بهمن در بخش مراقبت‌های ویژه بستری است.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها