صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

«تابو» خسرو معصومی نوروز در گروه هنر و تجربه اکران می شود

کارگردان فیلم «تابو» با اشاره به ویژگی های این فیلم بیان کرد که خود او و تهیه کننده دوست داشته‌اند این فیلم در گروه سینمایی «هنر و تجربه» اکران شود.

تابو

خسرو معصومی کارگردان فیلم «تابو» که از ۲۴ اسفند در سینماهای گروه سینمایی «هنر و تجربه» اکران می شود گفت: به نظر من «تابو» فیلم جذابی است اما باید دید که تا چه حد با مخاطب خود ارتباط برقرار می کند.

وی با اشاره به اکران این فیلم در گروه سینمایی «هنر و تجربه» اظهار کرد: این فیلم به دلیل ترکیب بازیگران آن می توانست در گروهی غیر از «هنر و تجربه» هم اکران شود اما خود من و تهیه کننده علاقمند بودیم که «تابو» در گروه سینمایی «هنر و تجربه» به نمایش درآید و همچنین نمی‌خواستیم درگیر مشکلات اکران شویم.

این کارگردان سینما درباره سینماهای «هنر و تجربه» عنوان کرد: خوشبختانه این گروه سینمایی هر روز بهتر می شود و اکران در آن شرایط خوبی پیدا می کند.

معصومی در پایان گفت: مراسم اکران خصوصی «تابو» روز ۲۶ اسفند ماه در سینما فرهنگ برگزار می شود.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: سالار یکی از ملاکین بانفوذ منطقهٔ هزارجریب در آرزوی فرزند تصمیم می‌گیرد برای چهارمین بار ازدواج کند. آق‌عمو که معتاد به مواد مخدر است و در گاوداری صالح مشغول به کار است، می‌پذیرد در ازای پرداخت بدهی‌ای که به صالح دارد دخترش را به عقد برادرش سالار در بیاورد. بهار که از قبل دل در گروی کسری داشته در مقابل این پیشنهاد به شدت مخالفت می‌کند.

«تابو» فیلمی به کارگردانی و نویسندگی خسرو معصومی و تهیه‌کنندگی جواد نوروزبیگی است که در سال ۹۳ ساخته شد. در این فیلم بازیگرانی از جمله الناز شاکردوست، جمال اجلالی، محمدهادی دیباجی، جمشید جهان زاده، بیژن افشار و... به ایفای نقش می پردازند.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها