صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

مصطفی کیایی: اجازه ندادند «بارکد» در نوروز اکران شود

مصطفی کیایی کارگردان «بارکد» می‌گوید درخواست اکران نوروزی داشته و با پخش‌کننده هم قرارداد بسته ولی این فیلم برای اکران نوروز انتخاب نشده است.

بارکد

مصطفی کیایی کارگردان سینما با بیان این مطلب که از مدتی پیش برای اکران نوروزی فیلم سینمایی «بارکد» به شورای صنفی نمایش درخواست داده بوده اند، گفت: در حالی که ما در نظر داشتیم «بارکد» را نوروز روی پرده سینما ببریم ولی نمی دانم چرا نام این فیلم در لیست نامزدهای اکران نوروزی قرار نگرفت.

وی ادامه داد: با شرکت پخش فیلمیران برای اکران «بارکد» قرارداد بسته بودیم و این شرکت دو فیلم سینمایی «بارکد» و «بادیگارد» به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا را برای اکران نوروزی به شورای صنفی نمایش پیشنهاد داده که گویا «بارکد» مورد قبول قرار نگرفته است.

کیایی با اشاره به اینکه پروانه نمایش این فیلم سینمایی هفته آینده صادر می شود، تاکید کرد: در چنین شرایطی فکر می کنم «بارکد» را برای اکران دوم نوروز و یا عید فطر نگه داریم.

این کارگردان در پاسخ به اینکه آیا پروژه جدیدی برای تولید در نظر دارد یا خیر، گفت: طی سال‌های گذشته فیلم های متعددی ساخته ام و فکر می کنم امسال برای من سال استراحت باشد. در حال حاضر هیچ برنامه ای برای ساخت فیلم جدیدی ندارم البته این امکان هم وجود دارد که شرایطی پیش آید تا پروژه جدیدی را در دست تولید بگیرم.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها