صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

شنیده های جدید درباره اکران نوروز 95 / «خشم و هیاهو» به اکران نوروز نزدیک شد، بقیه فیلمهای گزینه های قبلی هستند

در صورت تصویب آئین نامه شورای صنفی نمایش توسط رئیس سازمان سینمایی ترکیب احتمالی اکران نوروز ۹۵دو فیلم کمدی با ۴فیلم اجتماعی و خانواده با هم رقابت می کنند.

خشم

با تصمیم شورای صنفی نمایش صاحبان آثار پس از اخذ پروانه نمایش از سازمان سینمایی قرارداد خود را با سرگروه های سینمایی به شورای صنفی ارایه داده و در لیست اکران نوروزی قرار می گیرند. برای اکران نوروز،  14 فیلم متقاضی شرکت در اکران نوروزی 95 بودند که در میان این فیلم براساس پیگیری های خبرنگار سینمایی فارس تاکنون «بادیگارد» ساخته ابراهیم حاتمی کیا به سرگروهی سینما آزادی، فیلم سینمایی «ابدو یک روز» ساخته سعید روستایی در گروه سینمایی استقلال،  فیلم«پنجاه کیلو آلبالو» ساخته مانی حقیقی با موضوع کمدی درگروه سینمایی کوروش ، فیلم سینمایی «کفش هایم کو؟ » ساخته کیومرث پوراحمد در گروه زندگی ، «خشم و هیاهو» هومن سیدی  در گروه اریکه ایرانیان موفق به توافق اولیه با صاحبان سینما شدند و احتمال حضور آن ها در نوروز بیش  از دیگر فیلم ها خواهد بود.

فیلم سینمایی «من سالوادور نیستم» تنها فیلمی است که اکران آن از 5 ا سفندماه آغاز شده و در گروه ماندانا تا نوروز 95 به نمایش ادامه خواهد داد.

در ترکیب اکران نوروزی دو فیلم کمدی و چهار فیلم با موضوع اجتماعی و خانواده خواهند بود.

بنابراین گزارش، اگر آئین نامه پیشنهاد شده توسط شورای صنفی به سازمان سینمایی تصویب شود سقفی برای تعداد فیلم دفاتر پخش مشخص نشده است و به این ترتیب دفتر پخش فیلمیران با دارا بودن امتیاز پخش دو فیلم «ابد و یک روز» و «بادیگارد» امکان پخش هر دو فیلم را در یک زمان خواهد داشت. همچنین دفتر پخش فیلمسازان مولود رسانه نیز علاوه بر فیلم سینمایی «من سالوادور نیستم» امکان پخش فیلم«کفشهایم کو؟» به صورت همزمان در اکران نووزی را خواهد شد. 

روزهای گذشته شایعاتی مبنی بر عدم اکران برخی از فیلم ها توسط حوزه هنری وجود داشت که با قرارگرفتن سینما استقلال به عنوان سرگروه سینمایی «ابد و یک روز» بر این شایعات خط بطلان کشیده می شود.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها