صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

فرهاد اصلانی «قاتل اهلی» کیمیایی شد/ همکاری با عبدالله اسکندری سال ها پس از «گوزن ها»

فرهاد اصلانی برای بازی در فیلم جدید مسعود کیمیایی در حال مذاکره است.

فرهاد اصلانی
در حالی که فیلمنامه "قاتل اهلی" مسعود کیمیایی آخرین مراحل بازنویسی را می‌گذراند، روزنامه "سینما" خبر داد که فرهاد اصلانی بازیگر اصلی این فیلم خواهد بود.

از آنجا که شخصیت اصلی "قاتل اهلی" یک رانت‌خوار کلان و یقه‌سفیدی است که به راحتی آب خوردن منویات خویش را پیش می‌برد با این حساب اصلانی را در این فیلم باید در شمایل یک یقه‌سفید ببینیم.

اصلانی پیش از این با کیمیایی همکاری نداشته اما با تهیه‌کننده "قاتل اهلی" منصور لشکری قوچانی در "عصر یخبندان" و "کوچه بی‌نام" همکاری داشته است.

به جز این عبدالله اسکندری که سال‌ها پیش و در "گوزن‌ها" همکار کیمیایی بود به عنوان گریمور و فرشاد محمدی فیلمبردار آثاری چون "کلاشینکف"، "نهنگ عنبر"، "رخ دیوانه" و "رگ خواب" که امسال "امکان مینا" را در جشنواره داشت به عنوان مدیر فیلمبرداری از دیگر گزینه‌های پشت‌صحنه "قاتل اهلی" هستند.

قابل توجه است که تاکنون با هیچ‌کدام از این گزینه‌ها قرارداد نهایی منعقد نشده و همه‌چیز در حد مذاکره بود و انعقاد قرارداد موکول شده به پایان بازنویسی فیلمنامه.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها