صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

سران کشوری و لشکری در پردیس سینمایی کورش به تماشای «یتیم خانه ایران» نشستند

«یتیم خانه ایران» شب گذشته در دو سانس برای سران کشور و اهالی رسانه به نمایش درآمد.

یتیم خانه ایران
در اکران  این فیلم سینمایی طالبی با تشکر از حضور مهمانان بیان کرد: روایت قحطی سال ۱۲۹۵ ابعاد بسیار گسترده ای داشت که بیان همه آن اتفاق ها برای ما امکان پذیر نبود. نه اینکه توانایی آن را نداشته باشیم بلکه شرایطی در آن روزگار وجود داشت که پرداختن به آن را صلاح نمی دیدیم.

وی افزود: قحطی به جایی رسیده بود که مردم از بیچارگی به آدم خواری روی آورده بودند و گوشت حیوانات را می خوردند و برای به دست آوردن یک تکه گوشت یا نان گاهی یکدیگر را می کشتند. ما نخواستیم و فکر می کنم نمی شود این ها را به تصویر کشید چون تحقیر بدی در آن نهفته است به همین خاطر ما به علت اصلی قحطی و معرفی این اتفاق پرداختیم. امیدوارم فیلم را دوست داشته باشید.

علاوه بر بازیگران و عوامل فیلم، افرادی چون ابراهیم حاتمی‌کیا، مریلا زارعی، ضیاءالدین دری، چنگیز جلیلوند، سیروس الوند، الهام چرخنده، سعید حدادیان، مسعود اطیابی، ابوالفضل جلیلی، علیرضا افتخاری، محمد حسینی، علی معلم، محسن علی اکبری، محمد فوقانی و برخی از افراد سیاسی چون محمدحسین صفارهرندی، سردار نقدی، سردار رادان و روح الله حسینیان حضور داشتند.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها