صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

در اولین اکران «قشنگ و فرنگ» در جشنواره فجر چه گذشت؟

با نمایش فیلم «قشنگ و فرنگ» ساخته وحید موساییان بازار جشنواره جهانی فجر رسما کار خود را آغاز کرد.

قشنگ و فرنگ
این فیلم نخستین اثری بود که صبح چهارشنبه اول اردیبهشت‌ماه در پردیس «چارسو» به نمایش درآمد.

دقایقی پیش از شروع نمایش فیلم؛ رضا کیانیان رئیس کاخ جشنواره و یکی از بازیگران این اثر سینمایی در سخنان کوتاهی گفت: فیلم‌هایی که در این جشنواره نمایش داده می‌شوند، اولین اکران خود را پشت سر می‌گذارند و جشنواره فجر افتخار می‌کند که این دوستان فیلم‌شان را به ما داده‌اند تا آن را در جشنواره نمایش دهیم.

وی با اشاره به حضور وحید موساییان نویسنده و کارگردان و منظر لشکری و سحر آربین دو تن از بازیگران این فیلم که در جلسه نمایش آن حضور داشتند، افزود: کارگردان و دو تن از بازیگران فیلم در این نمایش حضور دارند و دست بر قضا من هم که در جشنواره مسئولیتی دارم، در این فیلم هم بازی کرده‌ام و خیلی خوشحالم که آن را معرفی می‌کنم.

 در این اکران سیدرضا میرکریمی دبیر جشنواره‌ی جهانی فجر نیز حضور داشت.

فیلم سینمایی "قشنگ و فرنگ" در شهرهای تهران ،کیش ،دبی و پاریس فیلمبرداری شده است و تهیه‌کنندگی اجرایی این اثر پر بازیگر و پر لوکیشن به عهده‌ی آزیتا موگویی است.

در خط داستانی این فیلم سینمایی آمده خانه‌ای قشنگ دارد و فرنگ. رویا دارد و واقعیت و عشقی که خانه را سرپا نگه می‌دارد.

بازیگران: رضا کیانیان، افشین هاشمی، سروش صحت، رعنا آزادی‌ور، منظر لشگری، امید روحانی، حسین محب اهری، نورالدین جوادیان، سحر آربین، با هنرمندی لادن مستوفی، بیتا فرهی و با حضور احترام برومند و بازیگر فرانسوی:ژان دامین باربین.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها