صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

آخرین خبرها از انتخابات شورای صنفی نمایش/ ۸ نماینده معرفی شدند

سخنگوی شورای صنفی نمایش بیان کرد که هنوز زمان قطعی انتخابات این شورا مشخص نشده است.

غلامرضا فرجی سخنگوی شورای صنفی نمایش در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به انتخابات این شورا که در هفته های آتی برگزار خواهد شد، بیان کرد: هنوز جزییات این جلسه انتخاباتی اعلام نشده است، با این حال قرار است احکام نمایندگان صنف های مختلف در این جلسه صادر شود.

وی ادامه داد: در این جلسه احکام اعضای جدید صنوف سینمایی که عضو شورای صنفی نمایش هستند برای دوران ماموریت یک ساله صادر و ابلاغ می‌شود.

فرجی با اشاره به انتخابات شورای صنفی نمایش یادآور شد: در این جلسه همچنین رای‌گیری برای انتخاب رییس، نایب رییس و سخنگوی شورای صنفی نمایش نیز انجام خواهد شد.

وی در پایان نام نمایندگان جدید اصناف در شورای صنفی نمایش را اینگونه اعلام کرد: همایون اسعدیان به عنوان نماینده کانون کارگردانان سینما، غلامرضا فرجی، فرشید موتمنی آذر و محمد قاصد اشرفی به عنوان نمایندگان انجمن سینماداران، اصغر بانکی به عنوان نماینده کانون پخش کنندگان، منوچهر شاهسواری، غلامرضا موسوی و سیدضیاء هاشمی به عنوان نمایندگان شورای عالی تهیه کنندگان معرفی شده اند.
 

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها