صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

آغاز اکران «اژدها وارد می‌شود» و «خنده های آتوسا» از چهارشنبه 8 اردیبهشت/ قرارداد اکران «دلبری» و «یک دزدی عاشقانه» ثبت شد

سخنگوی شورای صنفی نمایش گفت: فیلم‌هایی که ماه رمضان اکران شوند از امتیازات ویژه‌ای برخوردار خواهند شد.

اژدها

غلامرضا فرجی  درباره تازه‌ترین مصوبات شورای صنفی نمایش در جلسه مورخ ششم اردیبهشت‌ماه توضیح داد: در این جلسه قرارداد فیلم «دلبری» ثبت شد و قرار است این فیلم بعد از «ابد و یک روز» در گروه آزادی اکران شود.

به گفته او؛ در این جلسه قرارداد فیلم «یک دزدی عاشقانه» نیز به ثبت رسید که براساس آن؛ این فیلم بعد از فیلم «پنجاه کیلو آلبالو» به سرگروهی سینما کوروش به نمایش درخواهد آمد.

فرجی اضافه کرد: از روز چهارشنبه هشتم اردیبهشت‌ماه فیلم «اژدها وارد می‌شود» به جای فیلم «کفش‌هایم کو» در گروه زندگی اکران می‌شود و «خنده‌های آتوسا» جایگزین فیلم «خشم و هیاهو» خواهد شد.

سخنگوی شورای صنفی نمایش اضافه کرد: سه فیلم «بادیگارد»، «پنجاه کیلو آلبالو» و «ابد و یک روز» از تاریخ 15 اردیبهشت‌ماه دیگر در سرگروه خود اکران نخواهند شد اما نمایش آن‌ها در سالن‌های دیگر ادامه دارد.

وی اضافه کرد: علاوه بر این فیلم «من سالوادور نیستم» از تاریخ 15 اردیبهشت و «کوچه بی‌نام» از تاریخ هشتم اردیبهشت به طور کامل عوض خواهند شد.

به گفته وی؛ جلسات شورای صنفی نمایش از هفته آینده طبق روال سال‌های قبل در خانه سینما تشکیل می‌شود.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها