صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

اکران فیلم‌های «هنر و تجربه» منظم‌تر می‌شود

با آغاز دومین ماه فصل بهار برنامه جدید اکران فیلم‎های مستند گروه سینمایی «هنر و تجربه» در خانه هنرمندان آغاز شده‌ است که با اکرانی منظم تر این مستندها نمایش داده می شوند.

هرروز ساعت ۱۹ در خانه هنرمندان مستندهایی از گروه «هنر و تجربه» به نمایش در می‌آید. همچنین در شهرستان‌ها نیز سینماهای نمایش دهنده گروه «هنر و تجربه» در روزهای یکشنبه و سه ‎شنبه به نمایش فیلم‎های مستند این گروه می‎پردازند.

مستندهای «پسرانی با گوش‎های شکسته»، «برای گونگادین بهشت نیست»، «فصل هرس»، «من ناصر حجازی هستم»، «دینگومارو»، «من نگهدار جمالی وسترن می‎سازم»، «زمناکو» و «کارنامه چهل ساله مهرجویی» از جمله آثاری هستند که طبق برنامه اعلام شده در خانه هنرمندان تهران و دیگر سینماهای «هنر و تجربه» در شهرستان‌ها به نمایش در می‌آیند.

تاکنون از زمان شروع فعالیت گروه «هنر و تجربه» بیش از ۲۰ فیلم مستند در این گروه سینمایی به نمایش درآمده است، مستندهایی نظیر «کهریزک از چهار نگاه»، «شش قرن و شش سال»، «آتلان»، «خاطراتی برای تمام فصول»، «آزادراه»، «من می‌خوام شاه بشم» و… از جمله این آثار هستند.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها