صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

اکران «چاقی» پس از ماه رمضان

سیروس تسلیمی که مدتی است فیلمی را تهیه‌کنندگی نکرده، پخش فیلم «چاقی» ساخته راما قویدل را برعهده گرفته است.سیروس تسلیمی مدیر شرکت پخش امیدفیلم گفت: هم‌اکنون در تدارک مقدمات اکران «چاقی» به کارگردانی راما قویدل هستیم. این فیلم پس از پایان ماه مبارک رمضان روانه سالن‌های سینما می‌شود.

وی افزود: «چاقی» در سال ۱۳۹۳ به تهیه‌کنندگی علیرضا جلالی و حمید آخوندی تولید شد و در آن بازیگران مطرحی چون علی مصفا، حمید فرخ نژاد، لادن مستوفی و امید روحانی به ایفای نقش پرداختند.

تسلیمی با اشاره به اینکه این فیلم‌ها چند سالی است در انتظار اکران است، بیان کرد: «چاقی» با وجودی که در سی و سومین جشنواره فیلم فجر حضور داشت، اما فرصت اکران آن تاکنون فراهم نشده بود ولی اطمینان دارم حالا که امکان اکران ایجاد شده این فیلم می‌تواند مخاطبان زیادی را به سینماها بکشاند.

این تهیه‌کننده سینما در پایان درباره کم‌کاری خود در عرصه تولید فیلم گفت: سینمای ایران صنعتی نیست بنابراین در سیستم ساختاری آن، تهیه کردن یک فیلم بسیار سخت است. بر این اساس مدت‌هاست که در عرصه تهیه و تولید فیلم کار چندانی نکرده و بیشتر به پخش فیلم مشغول بوده‌ام. امیدوارم با تلاش مسئولان فرهنگی کشور سینمای ایران نیز صنعتی شود.

«چاقی» محصول سال ۱۳۹۳، به تهیه کنندگی علیرضا جلالی و حمید آخوندی و کارگردانی راما قویدل است که خود، نویسندگی و تدوین را نیز به عهده داشته است.

علی مصفا، حمید فرخ نژاد، لادن مستوفی، مهسا کرامتی، امید روحانی، حسین ملکی، کریم قربانی، فرهود حاجبی، نوید خدا‌شناس، سُها پورحاتمی و النا آهی در این فیلم به ایفای نقش پرداخته‌اند.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها