صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

سعیدی پور:«رسوایی۲» بخشی از خسارت اتمام اکران «سالوادور» را جبران می کند

مدیر پردیس سینمایی آزادی گفت: با توجه به پایان اکران «من سالوادور نیستم» فیلم سینمایی «رسوایی ۲» جایگزین خوبی برای فیلم است.

رضا سعیدی پور مدیر پردیس آزادی درباره فروش اکران دوم نوروزی گفت: با تصمیمی که شورای صنفی نمایش گرفت و سینماها را مجبور کرد تا به اکران فیلم سینمایی «من سالوادور نیستم» پایان دهند متاسفانه با افت فروش 30 درصد در سینما آزادی مواجه شدیم اما فیلم سینمایی «رسوایی 2» توانست نظر مخاطب را جلب کند و جایگزین خوبی است . زیرا مخاطب کارهای مسعود ده نمکی را دنبال می کند و علاقمند است این فیلم را ببیند. با این شرایط «رسوایی 2» بخشی از خسارت سینما را به دلیل عدم نمایش فیلم «من سالوادور نیستم» جبران می کند.

 

رسوایی 2 پتانسیل جذب مخاطب را دارد

وی در ادامه گفت: آئین نامه شورای صنفی نمایش نباید به این شدت و حدت درباره فیلم هایی که فروش دارند و می توانند به رونق سینماها کمک کنند عملیاتی و اجرایی شود. در شرایط فعلی وقتی فیلم های سینمایی «بادیگارد»، «ابد و یک روز» و «پنجاه کیلو آلبالو» از پرده سینماهاپایین بیاید خسارت زیادی به سینما می زند زیرا فیلم های اکران شده به جز «رسوایی2» پتانسیل لازم برای جذب مخاطب را ندارند و ممکن است سینما مخاطب خود را از دست بدهد و ما شاهد رونق نوروز نباشیم.

سینماهای تک سالن در ایام رمضان متضرر می شوند

مدیر پردیس سینمایی آزادی در ادامه گفت: ما به ایام ماه مبارک رمضان نزدیک می شویم پردیس های سینمایی به دلیل مخاطبان خاصی که دارند می توانند تا سحر فیلم نمایش دهند و رونق خوبی را شاهد هستند اما متاسفانه این نوع نگاه در شورای صنفی نمایش به سالن های سینمایی که تک سالن هستند آسیب وارد می کند و نمی توانند رونقی را شاهد باشند زیرا فیلم ها در طول روز مورد توجه مخاطبین در ایام ماه مبارک نخواهند بود.

نمایش «رسوایی 2» در سانس فوق العاده/ رضایت خانواده ها از فیلم ده نمکی

وی درباره فروش فیلم سینمایی «رسوایی 2» گفت: فیلم سینمایی «رسوایی2» در روزهای پنج شنبه و جمعه با اقبال مواجه شد و در سانس فوق العاده در این سینما به نمایش درآمد.معمولا روزهای پنج شنبه و جمعه خانواده ها به سینما می آیند و بعد از اتمام نمایش فیلم «رسوایی 2» از سینما راضی بیرون می روند. فروش فیلم در سینما آزادی در روز پنج شنبه 7 میلیون و 500 هزار تومان و در روز جمعه 7 میلیون و 600 هزار تومان بود که فروش کل فیلم در این دو روز 15 میلیون و 100 هزار تومان در سینما آزادی بوده است که مبلغ خوبی است برای فیلمی که هنوز تبلیغات مناسب  در  رسانه ملی ندارد.

بنابراین گزارش، فیلم سینمایی «رسوایی 2» با توجه به عدم تبلیغات شهری و تبلیغات محدود در رسانه ملی در اکران دوم نوروز مورد توجه مخاطبین قرار گرفته است.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها