صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

حاتمی‌کیا برای «چمران» پروانه ساخت گرفت

ابراهیم حاتمی‌کیا که چند وقتی است کار پیش‌تولید فیلم سینمایی شهید چمران را آغاز کرده، پروانه ساخت این فیلم را دریافت کرد.

حاتمي‌کيا
 به نقل از روابط عمومی سازمان سینمایی،

جلسه شورای صدور پروانه فیلمسازی 35 میلیمتری در تاریخ 1خرداد‌ماه ‌در محل اداره کل ارزشیابی و نظارت سینمای حرفه‌ای برگزار شد و طی این جلسه با تغییر تهیه‌کنندگی پروژه «شهید چمران»‌ موافقت شد.

«دلتنگی‌های‌ عاشقی» (‌زندگی شهید مد‌ِق) به تهیه‌کنندگی محمدرضا شرف‌الدین و کارگردانی رضا اعظمیان (سرداران شهید)، «شهید چمران» به تهیه‌کنندگی مهدی کریمی و کارگردانی ابراهیم حاتمی‌کیا (سرداران شهید) عناوین پروژه‌هایی است که از این شورا پروانه ساخت دریافت کرده است.

پس از تایید نهایی فیلمنامه «دلتنگی‌های عاشقانه» با صدور پروانه ساخت برای این پروژه که قبلاً موافقت اصولی برای آن صادر شده بود موافقت شد.

این گزارش می‌افزاید: از ابتدای سال 91 تا کنون سه پروژه سینمایی با مضمون زندگی سرداران شهید دفاع مقدس با حمایت سازمان سینمایی کشور آغاز شده است که ‌نخستین پروژه زندگی سردار شهید شوشتری بود.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها