صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

«ایستاده درغبار» به اکران عید فطر پیوست / تعویض 4 فیلم باقی مانده از اکران نوروز

سخنگوی شورای صنفی نمایش با اعلام ثبت قرارداد فیلم «ایستاده درغبار» گفت: چهار فیلم سینمایی که از اکران عید نوروز باقی مانده است از چهارشنبه تعویض خواهد شد.

غلامرضا فرجی سخنگوی شورای صنفی نمایش درباره جلسه امروز (3 خردادماه) شورای صنفی نمایش گفت: قرارداد فیلم سینمایی «ایستاده در غبار» پس از فیلم «اژدها وارد می شود» در گروه زندگی به ثبت رسید و این فیلم در نوبت اکران قرار می گیرد.

وی درباره فیلم های اکران نوروزی گفت: طبق آئین نامه شورای صنفی نمایش فیلم های سینمایی «ابد و یک روز»، «بادیگارد»، «50کیلو آلبالو» و «کفش هایم کو» در پایان هفته دهم نمایش قرار دارند و از روز چهارشنبه تعویض خواهند شد. تنها سینماهای حمایتی و پردیس سینمایی کورش می تواند به اکران فیلم ها ادامه دهد.

علی سرتیپی مدیرعامل دفتر پخش فیلمیران در گفت و گو با خبرنگار سینما و تئاتر فارس درباره نمایش فیلم «ایستاده در غبار» گفت: با توجه به تصمیم اخیر سازمان سینمایی و معافیت آثار سینمایی دفاع مقدس از محدودیت پخش در اکران سینماها، دفتر پخش فیلمیران امکان نمایش فیلم «ایستاده در غبار» را در ایام ماه مبارک رمضان و عید فطر خواهد داشت.

 

 

وی ادامه داد: با توجه این معافیت توانستیم قرارداد فیلم سینمایی «ایستاده در غبار» را پس از فیلم «اژدها وارد می شود» مانی حقیقی در گروه سینمایی زندگی ببندیم و امروز همزمان با سالروز آزادسازی خرمشهر به شورای صنفی نمایش تقدیم شد. 

مدیرعامل دفتر پخش فیلمیران گفت: با توجه به مضمون و ساختار خوب اثر تلاش می کنیم با اکران گسترده و در شان فیلم بتوانیم به خوبی فیلم را اکران کنیم. برای اکران مناسب فیلم برگزیده جشنواره فیلم فجر حمایت رسانه ملی و تمام ارگان هایی که توان تبلیغات در سطح گسترده  (تبلیغات شهری ) و... را دارد به اکران هرچه بهتر فیلم کمک خواهد کرد.

بنابراین گزارش، فیلم سینمایی «ایستاده در غبار» درباره رشادت های حاج احمد متوسلیان است که با تایید شورای صنفی نمایش در برنامه اکران عید فطر قرار خواهد گرفت.

 

 

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها