صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

تبریزی:فراستی شعبان بی مخ سینمای ایران است!

کمال تبریزی که تاکنون اظهارنظری در مورد این جنجال های رسانه ای نشان نداده بود، در یک برنامه اینترنتی و در مصاحبه با جیرانی ضمن پاسخ به فراستی به تحلیل و انتقاد از عملکرد سری جدید برنامه سینمایی هفت پرداخت و خواست که سریعتر این برنامه را تغییر دهند.

تبریزی
کمال تبریزی این هفته با حضور در برنامه اینترنتی سی و پنج به صحبت های تند مسعود فراستی و برنامه هفت واکنش نشان داد.

مسعود فراستی منتقد سینما، هفته گذشته در برنامه سینمایی «هفت»، فیلم جدید کمال تبریزی یعنی «دونده زمین» را با واژه‌ی «دیاثت فرهنگی» تشبیه کرد و استفاده از همین واژه، جنجال های زیادی را در فضای سینمایی کشور بوجود آورد.

این واکنش برخی رسانه‌‌ها و منتقدان سینمایی به اظهارات فراستی و شیوه اجرای برنامه «هفت» تا تقاضا برای شلاق زدن فراستی پیش رفت. همچنین کمال تبریزی ساخت سریال «سرزمین کهن» در تلویزیون را متوقف کرد.

گویا جنجال و تلاش برای تغییر رویه دادن برنامه سینمایی «هفت» ادامه دارد. تا حدی که اصغر فرهادی شب گذشته در مراسم نکوداشتش در خانه سینما از مسایلی که برای کمال تبریزی پیش آمد به شدت انتقاد کرد و از واکنش نشان ندادن خانه سینما و سایر کارشناسان گلایه کرد. او گفت این واکنش نشان ندادن باعث جری شدن آن اقلیت می شود.

کمال تبریزی که تاکنون اظهارنظری در مورد این جنجال های رسانه ای نشان نداده بود، در برنامه اینترنتی سی و پنج ضمن پاسخ به فراستی به تحلیل و انتقاد از عملکرد سری جدید برنامه سینمایی هفت پرداخت و از مسئولان جدید تلویزیون خواست هرچه سریعتر به فکر تغییرات در این برنامه باشند.

تبریزی در جایی از مصاحبه گفته است که فراستی سعی می‌کند از طریق کلمات و نوع نقدی که می‌کند، جنجال رسانه ای راه بیاندازد تا تیتر رسانه ای شود. افرادی مثل ایشان نیاز دارند که خودشان را به روانکاو نشان دهند. یا در جای دیگری از این مصاحبه برای فراستی به عنوان شعبان بی مخ سینمای ایران نام برده است.

از طرف دیگر در جدیدترین واکنش، مسعود فراستی در گفتگو با خبرگزاری بسیج به خبر توقف ساخت «سرزمین کهن» واکنش نشان داد. او گفت: ما در برنامه هفت انتقادهایی را از آقای تبریزی داشتیم و نسبت به اقدام او برای توقف تصویربرداری سریالش فقط می توانم بگویم به خاطر تعطیلی سریال سرزمین کهن باید اعلام عزای عمومی کنیم!

فراستی در پایان گفت: حرف های من را با یکی از همین شکلک های مجازی منتشر کنید و بنویسید هاهاها!!!

در سمت دیگر ماجرا خبرگزاری فارس، گفتگویی با روابط عمومی شهرک سینمایی دفاع مقدس داشته است.و  روابط عمومی شهرک سینمایی دفاع مقدس توقف تصویربرداری سریال «سرزمین کهن» به کارگردانی کمال تبریزی را تکذیب کرده است.

روابط عمومی شهرک سینمایی عنوان کرده است که علی رغم مصاحبه آقای تبریزی درخصوص توقف فیلمبرداری فاز سوم سریال «سرزمین کهن» در اعتراض به رسانه ملی، اما عوامل این فیلم از صبح دیروز با حضور در این لوکیشن تا عصر به تصویربرداری مشغول بودند.

مقدم زاده بیان داشت: کلیه عوامل این فیلم از ساعت ۷ صبح در شهرک حضور داشتند و تا ساعت ۱۶:۴۵ دقیقه مشغول تصویربرداری بودند.  حدود ۷ روز است که تصویریرداری فاز سوم این سریال در شهرک دفاع مقدس دنبال می شود و ادامه تصویربرداری در لوکیشن دیگری ادامه می یابد.

افخمی؛ البته همچنان نظاره‌گر است. یک ماه برنامه ندارد، اما به اندازه چند ماه جنجال درست کرده است.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها