صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

با مساعدت موسسه محک/ عوامل "خنده در باران" یاد هدیش بیگدلی شاملو را گرامی می‌دارند

عوامل فیلم سینمایی"خنده در باران" با مساعدت موسسه خیریه محک از مرحوم هدیش بیگدلی شاملو که طراحی جلوه های ویژه این فیلم را بر عهده داشته تقدیر می کنند.

خنده در باران
 ولی‌الله مدنی تهیه‌کننده فیلم سینمایی "خنده در باران" در این باره به خبرنگار مهر گفت: قرار است فردا دوشنبه از ساعت 18 تا 22 مراسمی برای تقدیر از هدیش بیگدلی شاملو برگزار شود. "خنده در باران" آخرین پروژه‌ای بود که مرحوم شاملو طراحی جلوه‌های ویژه آن را برعهده داشت.

وی ادامه داد: برای تقدیر و بزرگداشت از این هنرمند عوامل و بازیگران فیلم سینمایی "خنده در باران" در سینما عصر جدید گردهم می‌آیند. فروش بلیط سانس‌های روز دوشنبه به صورت همت عالی است و علاقمندان می‌توانند به هر قیمتی که مایل باشند و به صورت آزاد بلیط‌های این فیلم را خریداری کنند.

وی افزود: ازآنجا که مرحوم بیگدلی شاملو به بیماری سرطان مبتلا بود عواید فروش بلیط این فیلم در روز دوشنبه به کودکان سرطانی موسسه خیریه محک اختصاص می‌یابد. همچنین قرار است هنرمندان و ورزشکاران نیز در این مراسم حضور داشته باشند.

در "خنده در باران" شقایق فراهانی، علیرضا جلالی‌تبار، پوراندخت مهیمن، بهاره رهنما، مرجانه گلچین، نصرالله رادش، صالح میرزاآقایی، رسول نجفیان، رضا فیاضی، ندا مقصودی، سارا منجزی، کیانوش گرامی، احمد ایراندوست، مهران رجبی و گوهر خیراندیش بازی ‌کردند.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها