صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

آیین دیدار «گاوخونی» با حضور عزت‌الله انتظامی، بهروز افخمی، علی معلم و بهرام رادان برگزار می‌شود

هشتاد و یکمین مراسم آیین دیدار گروه هنروتجربه به فیلم «گاوخونی» به کارگردانی بهروز افخمی و تهیه‌کنندگی علی معلم اختصاص دارد. این مراسم روز دوشنبه ۱۷ خرداد در سینمافرهنگ تهران برگزار می‌شود.

گاو خونی

در این مراسم مطابق رسم معمول مراسم آیین دیدار، از ساعت ۲۰:۳۰ عوامل فیلم و میهمانان پوستر فیلم را امضا می‌کنند و پس از صحبت‌های کوتاه فیلم‌ساز و عوامل از ساعت ۲۱ فیلم برای حاضرین به نمایش درمی‌آید. «گاوخونی» بعد از ۱۲ سال در گروه هنر و تجربه اکران مجدد می‌شود و در مراسم افتتاحیه آن بهروز افخمی کارگردان، علی معلم تهیه‌کننده، بهرام رادان و همین‌طور عزت‌الله انتظامی بازیگران آن حضور می‌یابند.

بهروز افخمی این فیلم را به تهیه‌کنندگی علی معلم در سال ۱۳۸۱ با اقتباس از داستان بلند گاوخونی نوشته جعفر مدرس صادقی ساخت و بعد از نمایش در جشنواره فجر به جشنواره کن راه پیدا کرد و در بخش دوهفته با کارگردانان این جشنواره به نمایش درآمد. این فیلم داستان کابوس‌های جوانی را حکایت می‌کند که خاطرات پدر مرده‎اش، شهر زادگاهش یعنی اصفهان و رودخانه زاینده رود او را به مرز پریشانی می‌رساند. نقش این جوان را که در بخش اعظم فیلم تنها صدای او به گوش می‌رسد، بهرام رادان بازی می‌کند و عزت‌الله انتظامی نقش پدر او را برعهده دارد. بهاره رهنما، سروش صحت، آرش مجیدی و آتیلا پسیانی سایر بازیگران این فیلم هستند.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها