صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

«آآادت نمی‌کنیم» همچنان بلاتکلیف است

سخنگوی شورای صنفی نمایش در جدیدترین اظهاراتش اعلام کرد که اعضای این شورا درباره وضعیت اکران فیلم «آآادت نمی‌کنیم» تشکیل جلسه خواهند داد.

عادت نمی کنیم

به گزارش سینماتیکت، غلامرضا فرجی سخنگوی شورای صنفی نمایش درباره وضعیت اکران فیلم «آآادت نمی‌کنیم» توضیح داد: فعلا آخرین حکم همان حکمی است که از سوی دادستانی به وزارت ارشاد اعلام شده اما قرار است اعضای شورای صنفی نمایش در این زمینه جلسه‌ای برگزار کنند تا درباره این فیلم طرح موضوع شود .

وی اضافه کرد: تلاش می‌کنیم این جلسه امروز 22 خرداد ماه برگزار شود اما در وهله اول باید با اعضای شورای بابت زمان برگزاری آن به همانگی برسیم .

فیلم «آآادت نمی‌کنیم» دومین ساخته بلند ابراهیم ابراهیمیان است که سال گذشته در جشنواره بین‌المللی فیلم فجر اکران شد و بعد از دریافت پروانه نمایش عمومی، از روز چهارشنبه 12 خرداد ماه به اکران درآمد اما یک هفته پس از اکران این فیلم، حکم توقیف آن به دلیل پخش تیزر از شبکه‌های ماهواره‌ای از سوی قوه قضاییه به وزارت ارشاد اعلام و قرار شد این فیلم از امروز شنبه 22 خرداد ماه از پرده سینماها پایین بیاید. در چند روز اخیر وزارت ارشاد هیچ واکنش رسمی نسبت به این موضوع نداشته است.

یادآوری می‌شود هدیه تهرانی، محمدرضا فروتن، حمیدرضا آذرنگ، ساره بیات، پانته‌آ پناهی‌ها و ...از ایفاگران نقش در این فیلم می‌باشند.


 

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها