صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

مذاکره سینماگران برای حل مشکل دو فیلم «عادت نمی کنیم» و «من ناصر حجازی هستم»

تعدادی از سینماگران ظهر امروز (23 خداد) با هدف حل و فصل مشکلات دو فیلم سینمایی به دادگاه فرهنگ و رسانه رفتند.

من ناصر حجازی هستم
امیر رفیعی (تهیه‌کننده فیلم سینمایی من ناصر حجازی هستم) امروز با قرار وثیقه آزاد شده است.

وی به دلیل پخش تبلیغات فیلم "من ناصر حجازی هستم" از شبکه‌های ماهواره‌ای و بدنبال شکایت صداوسیما به دادسرای فرهنگ و رسانه احضار شده بود و ظهر امروز یکشنبه 23 خرداد ساعت 14 برای وی قرار وثیقه صادر شد و از دادسرای فرهنگ و رسانه خارج شد.

 همچنین تعدای از سینماگران شامل یک تهیه‌کننده،  یک بازیگر و  یک کارگردان به نمایندگی از اهالی سینما صبح امروز به دادسرای فرهنگ و رسانه ر فته بودند تا درباره دو فیلم "عادت نمی‌کنیم" و "من ناصر حجازی هستم" و مشکلاتی که برای این دو فیلم به وجود آمده بود، گفتگو کنند. این جلسه از حدود ساعت 11 آغاز و تا ساعت 13:45 طول کشید.

 به گزارش ایلنا، شب گذشته دوشنبه ۲۲ خرداد جلسه‌ای مشترکی بین شورای عالی تهیه‌کنندگان سینما و کانون کارگردانان در خانه سینما شماره ۲ برگزار شد. در این جلسه قرار شد کمیته‌ای با حضور نمایندگان تهیه‌کنندگان سینما، کارگردانان و بازیگران سینما تشکیل شود تا با دادستانی تهران درباره فیلم سینمایی «عادت نمی‌کنیم» و همچنین مسائل دیگر گفتگو و مذاکره کنند.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها