صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

راهنمای رزرو آنلاین بلیت سینماها از سایت سینماتیکت

هدف ما ایجاد امکان خرید بلیت کلیه سینماهای ایران از طریق این وب سایت است. در حال حاضر سینماهایی که در پایین همین صفحه مشاهده می نمایید به سیستم فروش آنلاین مجهز شده اند و شما می توانید با کلیک بر روی هر سینما، فیلمهای در حال اکران آن سینما را مشاهده و رزرو نمایید

 مراحل خرید و رزرو آنلاین بلیت:
 خرید و رزرو بلیت خیلی ساده است و کافی است مراحل زیر را انجام دهید:

1- بعد از مراجعه به صفحه سینمای مورد نظر، فیلم، روز نمایش و سپس سانس مورد نظرتان را انتخاب کنید. 
2- با کلیک بر روی دکمه خرید بلیت وارد صفحه مشخصات شده که می‌بایست نام، ایمیل، شماره تماس (همراه) خود و تعداد بلیت را وارد کنید. 
3- بعد از انتخاب تعداد بلیت بلافاصله کلید پرداخت برای شما نمایان خواهد شد. به صفحه بانک (پارسیان) رفته و با استفاده از کارت بانکی که دارای رمز دوم (رمز اینترنتی) و کد CVV2 می باشد، مبلغ بلیت را پرداخت نمایید. 
4- پس از پرداخت به سایت بازمی‌گردید که کد رزرو به شما داده خواهد شد و باید صندلی خود را انتخاب کنید. پس از انتخاب صندلی ایمیل تایید برای شما ارسال می‌گردد. 

رزرو شما در اینجا به پایان رسیده و کافی است قبل از شروع سانس به گیشه سینمای مربوط مراجعه کرده، و با ارایه کد رزرو به مسوول گیشه بلیت خود را با همان شماره صندلی که خودتان انتخاب کرده بودید، دریافت نمایید.


لیست سینماهای مجهز به سیستم آنلاین

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها