صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

آغاز اكران «يه حبه قند» در سينماهاي آمريكا

اکران فیلم سینمایی «یه حبه قند» به کارگردانی سیدرضا میرکریمی در شهرهای مختلف آمریکا شروع شد.

يه حبه قند
 به گزارش ايسنا، اکران این فیلم در شهر لس‌آنجلس آغاز شده و در ادامه، نمایش «یه حبه قند» از هفته آینده در سالن اصلی شهر آورنج کانتری ادامه می‌یابد.

این فیلم روزهای یکشنبه تا پنجشنبه در سه سانس ۱۳:۵۰ ، ۱۶:۳۰ و ۱۹:۱۰ و روزهای جمعه و شنبه در چهار سانس ۱۳:۵۰ ، ۱۶:۳۰ و ۱۹:۱۰ و ۲۱:۵۰ در سالن Town Center شهر لس‌آنجلس نمایش داده می‌شود.

نمایش این فیلم در شهر اورنج کانتری هر شب ساعت ۲۱:۱۵ در سالن اصلی Laguna Hills خواهد بود. فیلم سینمایی «یه حبه قند» در ادامه سفرهای جهانی‌اش به مراکز و محافل بین‌المللی همزمان در سی و هشتمین دوره جشنواره فیلم سیاتل آمریکا اکران شده است.

این جشنواره از ۲۸ اردیبهشت تا ۲۱ خردادماه در شهر سیاتل آمریکا ادامه دارد، «یه حبه قند» ساعت ۱۸ دوم خردادماه در مرکز هنرهای نمایشی Renton IKEA به نمایش درآمد و با استقبال تماشاگران مواجه شد.

در ادامه، جمعه دوازدهم خردادماه ساعت ۱۸:۳۰ «یه حبه قند» در سینمای آپتون سیاتل Cinema Uptown و چهارشنبه ۱۷ خردادماه ساعت ۲۱:۳۰ در سالن سینمای هاروارد اکزیت Harvard Exit به نمایش درمی‌آید.

سعید پورصمیمی، نگارجواهریان، رضا کیانیان، هدایت هاشمی، فرهاد اصلانی، پریوش نظریه و ... بازیگران «یه حبه قند» هستند. فیلم روایت دختری جوان است که همراه خانواده برای جشن ازدواجش آماده می‌شود اما حادثه‌ای این جشن را برهم می‌زند. «یه حبه قند» محصول حوزه هنری است.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها