صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

رونمایی از مستند «کیارستمی در نمای باز» همزمان با تولد 76 سالگی عباس کیارستمی

مستند «کیارستمی در نمای باز» همزمان با تولد 76 سالگی عباس کیارستمی با همکاری «هنروتجربه» رونمایی می‌شود.

کیارستمی
به گزارش سینماتیکت، همزمان با سالروز تولد عباس کیارستمی، جلسه نمایش و رونمایی مستند «کیارستمی در نمای باز» ساخته محسن شرفی‌نیا روز سه شنبه اول تیرماه در پردیس چارسو ساعت 21 برگزار می‌شود.

«کیارستمی در نمای باز» روایت تعدادی از شرکت کنندگان در آموزشگاه‎های فیلم‌سازی عباس کیارستمی در ایران و چگونگی تدریس سینما توسط اوست. سینمایی که با «یک تکه نان» در «کوچه» سینما آغاز شد و هم‎چنان مثل «یک عاشق» از انرژی و شورِ زیستن لبریز است.

این کارگردان سرشناس سینمای ایران که متولد اول تير ماه سال 1319 تهران است با ساخت فيلم‌هاي كوتاه و بلند به‌عنوان شاخص‌ترين فيلم‌ساز ايراني در عرصه‌ي بين‌المللي مطرح شده است.

کیارستمی در كارنامه‌ فيلم‌سازي‌اش ساخت فيلم‌هاي كوتاه «نان و كوچه»، «زنگ تفريح»، «تجربه»، «دو راه حل براي يك مساله» و .. و فيلم‌هاي بلند «گزارش» 1356، «اولي‌ها» 1362، «خانه‌ي دوست كجاست؟» 1365، «مشق شب» 1366، «كلوز‌آپ، نماي نزديك» 1368، «زندگي و ديگر هيچ» 1370، «زير درختان زيتون» 1373، «طعم گيلاس» 1376، «باد ما را خواهد برد» 1377، «ABC آفريقا» 1379 را دارد.

یادآوری می‌شود عباس كيارستمي که از اواخر سال گذشته به دلیل برخی ناراحتی‌های گوارشی در بیمارستان بستری بود و تحت چند عمل جراحی قرار گرفت، این روزها مراحل تکمیل درمان‌اش را در منزل می‌گذراند.
 

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها