صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

حاشیه‌های اکران «ایستاده در غبار» و «بارکد»

کارگردان فیلم سینمایی «ایستاده در غبار» به نحوه پخش تیزرهای این فیلم از صداوسیما اعتراض کرد و سازنده فیلم «بارکد» نیز مجبور شد فیلم را دو بار اصلاح کند.

ایستاده و بارکد
 به گزارش سینماتیکت، دور جدید اکران فیلم‌های سینمایی آغاز شده و در این میان؛ «ایستاده در غبار» به کارگردانی محمدحسین مهدویان و فیلم سینمایی «بارکد» به کارگردانی مصطفی کیایی از هفته گذشته نمایش خود را آغاز کردند. با این وجود اکران بدون حاشیه نبوده است.

«ایستاده در غبار» درباره زندگی احمد متوسلیان است و تاکنون با استقبال خوبی همراه شده اما به نظر می‌رسد از تبلیغات تلویزیونی خوبی برخوردار نیست و این مسئله اعتراض کارگردان را نیز به دنبال داشته است.

همچنین فیلم سینمایی «بارکد» بدون صدای یاس (خواننده رپ ایرانی) و با حذف چند دیالوگ سرانجام مجوز نمایش گرفت. تغییراتی که موجب شد تهیه‌کننده و پخش‌کننده فیلم تمامی دی سی پی ارائه شده به سینما‌ها را جمع‌آوری کرده و تغییر دهند.

هم اکنون که فیلم «بارکد» وارد هفته دوم اکران خود شده، گویا دوباره دستور اصلاح و حذف چند دیالوگ فیلم صادر شده و شورای پروانه نمایش به سازندگان فیلم اعلام کرده برای بار دوم باید فیلم اصلاح شود، سازندگان فیلم نیز این اثر را درحال اکران اصلاح کرده و برای بار دوم دی سی پی‌ها را جمع‌آوری کرده و تغییر دادند.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها