صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

شورای صدور پروانه نمایش: فیلم «ارادتمند؛ نازنین، بهاره، تینا» غیرقابل نمایش است

شورای صدور پروانه نمایش با اکران فیلم سینمایی «ارادتمند؛ نازنین، بهاره، تینا» به کارگردانی عبدالرضا کاهانی مخالفت جدی دارد.

ارادتمند
به گزارش سینماتیکت به نقل از ایلنا، فیلم سینمایی «ارادتمند؛ نازنین، بهاره، تینا» به کارگردانی عبدالرضا کاهانی و تهیه‌کنندگی سعید خانی در سکوت خبری و با حضور مهنار افشار، طناز طباطبایی، مهران غفوریان، سحر دولتشاهی ساخته شد.

این فیلم در مدت زمان ۸۵ دقیقه ساخته و نسخه اولیه آن بنا به گفته تهیه کننده فیلم سعید خانی با وجود اینکه نسخه  کامل نبوده و مراحل فنی آن طی نشده ۱۰ اردیبهشت ۹۵ به شورای پروانه نمایش ارائه شد.

خانی اعلام کرده بود این نسخه قابل قضاوت و بررسی است و اگر پروانه نمایش فیلم صادر شود به احتمال فراوان در تابستان اکران می‌شود.

درحالی‌که فصل تابستان آغاز شده و سینماگران و اهالی رسانه منتظرند بیییند این فیلم چه زمانی اکران می‌شود؛ اخباری از شورای صدور پروانه نمایش به بیرون درز پیدا کرده که از عدم امکان اکران این فیلم خبر می‌داد.

شورای صدور پروانه نمایش، فیلم "ارادتمند؛ نازنین، بهاره، تینا" را کاملا غیرقابل اصلاح و غیرقابل نمایش اعلام کرده و امکان نمایش آن را در حد صفر دانسته است اما هنوز عدم امکان نمایش فیلم به صورت رسمی به تهیه‌کننده فیلم اعلام نشده و مشخص نیست ایرادهایی که شورا به فیلم گرفته از لحاظ مضمونی‌ست یا پوشش بازیگران فیلم مشکلاتی دارد؟

همچنین خبر دقیقی درباره داستان فیلم منتشر نشده است. گروهی می‌گویند فیلم درباره زندگی چند مانکن زن است و گروهی می‌گویند فیلم درباره زندگی سه دختر جوان در تهران است.
شورای صدرپروانه نمایش درحالی این فیلم را غیرقبال اصلاح اعلام کرده که سازندگان آن با گرفتن پروانه ساخت تمامی مراحل حقوقی را طی کرده بودند.
 

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها