صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

فرهاد توحیدی رئیس هیات مدیره خانه سینما: فعالیت‌های خانه سینما به حال تعلیق درآمد

 فرهاد توحیدی رئیس هیات مدیره خانه سینما اعلام کرد :

صدور حکم دیوان عدالت اداری از نظر ما بهترین فرصت برای ترمیم  گذشته ‌، دستیابی به وفاق و به دنبال آن ایجاد فضایی آرام و بدون تنش برای سینمای ایران بود.

متاسفانه محافل خاصی که پروژه تعطیلی خانه سینما را دنبال می‌کنند و نیت قانون گریزانه خود را در پوشش قانون پنهان می‌کنند بعد از صدور حکم و از روز سوم خرداد ماه اقدامات تازه خود را کلید زده‌اند.

سینما زندگی ماست،‌ کارماست و عشق ماست.  و پیش از همه سینمای کشور عزیزما ایران در شرایط حساس امروز بیش از هر چیز به آرامش اعتماد عمومی ،‌امید،  کار خلاقه ، تولید ملی و رفتار قانون مداره نیازمند است. با درک این ضرورت تاریخی و برای اجتناب از میدان دادن به بحران آفرینان اعلام می‌کنیم که خانه سینما از امروز 10 خرداد ماه سال 91 کلیه فعالیت‌هایش را به حالت تعلیق در می آورد و برای احقاق حقوق صنفی سینماگران نجیب و شریف ایران با اعتماد تمام به ظرفیت‌های قانونی کشور همچنان از مجاری قانونی اقدام خواهد کرد.

 از تمام همکاران عزیز هنرمندان سینما گران ،‌اعضای خانه سینما تقاضا می‌کنیم تا وصل نتیجه نهای از طریق قانون شکیبایی پیشه کنند.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها