صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

«پرسه در شهر لاجوردی» ۱۰روز دیگر آماده نمایش می شود/ زیرنویس فارسی بخش‌های زبان ایتالیایی

محمد علی نجفی گفت: فیلم سینمایی «پرسه در شهر لاجوردی» تا ۱۰ روز دیگر کارش در لابراتوار تمام می‌شود و مرخص خواهد شد.

محمد علی نجفی کارگردان و تهیه کننده سینمای ایران در ارتباط با جدیدترین ساخته‌اش با عنوان «پرسه در شهر لاجوردی»  گفت: طبق آخرین اخباری که از لابراتوار گرفتم فیلم مراحل آخر خود را برای نمایش و آماده شدن به سر می‌برد.

وی در ادامه افزود: به نظر می‌رسد تا 10 روز دیگر کارمان در لابراتوار به اتمام برسد و تا به این لحطه نیز رنگ‌بندی فیلم به پایان رسیده است. بلافاصله فیلم را برای دریافت پروانه نمایش به شورای مربوطه بدهیم.

 

او همچنین درباره نوع فعالیتی که در لابراتوار روی فیلم انجام می‌شود اظهار کرد: بخش‌هایی از فیلم نیاز به زیرنویس‌های فارسی دارد که باید آنها را انجام دهیم.  زبانی که در بخش‌هایی از فیلم وجود دارد ایتالیایی بود که باید به فارسی ترجمه شود.

مجفی در پایان خاطر نشان کرد: تماماً فیلمبرداری این اثر سینمایی در اصفهان انجام شده، چرا که موضوع اصلی فیلم در ارتباط با اصفهان است. همچنین فکر می‌کنم بهترین زمان اکران این فیلم در اواخر تابستان باشد که امیدوارم محقق شود.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: پرسه در شهر لاجوردی پرسه در گذشته زنی است که رنگ و بویی تازه دارد.ژ

 

در «پرسه در شهر لاجوردی» مینا ساداتی، فتانه ملک محمدی، ندا کریمی، محمود ملاباشی، علی کاظمیان، سیامک ادیب، امید زندگانی، پدرام معیریان با حضور سعید نیکپور به ایفای نقش می‌پردازند.

عوامل تولید فیلم «پرسه در شهر لاجوردی» عبارتند از: نویسندگان: محمد علی نجفی، نسیم سیفی‌پور، نسیم محمدی فارسانی، مدیر فیلمبرداری: کوهیار کلاری، طراح گریم: آذر هوشیار، فرامرز بهرام‌پور، طراح صحنه و لباس: ویدا روشنی، مدیر صدابرداری: امیر نوبخت، مدیر تولید: سعید شرفی کیا، مجری طرح: محسن کاهی، مدیر تدارکات: مسهود علیشاه، دستیار اول کارگردان: بابک ثقفی، مدیربرنامه ریزی: مریم اشرفی، منشی صحنه: یاسمن کفایتی، عکاس: نگار صدیقی، مشاور رسانه‌ای: بیتا موسوی، تهیه کنندگان: محمد علی نجفی و احسان رسولف.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها