صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

اهدای خنجر طلایی به فیلم «ناهید»

جشنواره بین المللی فیلم مسقط جایزه بهترین فیلم خارجی خود را به فیلم «ناهید» اهدا کرد.

ناهید
به گزارش سینماتیکت، جایزه خنجر طلایی بهترین فیلم خارجی نهمین دوره جشنواره بین المللی فیلم مسقط که در کشور عمان برگزار شد، به آیدا پناهنده کارگردان «ناهید» اهدا شد.

این جشنواره در دو بخش اصلی رقابتی با تمرکز بر فیلمسازان کشورهای عربی و در بخش دیگر سینمای جهان، هر ساله در مسقط پایتخت کشور عمان برگزار می شود. در این دوره از جشنواره ۱۲۰ فیلم سینمایی، کوتاه و بلند از کشورهای عربی و غیر عرب به نمایش درآمد که در بخش فیلم های غیر عربی فیلم سینمایی «ناهید» مورد توجه داوران قرار گرفت و جایزه بهترین فیلم و فیلمنامه را از آن خود کرد.

فیلم «ناهید» داستان زن جوانی است که از شوهرش احمد به خاطر اعتیادش جدا شده و خرج زندگی خود و پسر خردسالش را از طریق تایپ پایان‌نامه‌های دانشجویی درمی آورد و ...
ساره بیات، پژمان بازغی، نوید محمدزاده، فریده دریامج، پوریا رحیمی‌سام، نسرین بابایی، میلاد حسین‌پور، فریبرز زیده‌سرایی ، محمدرضا راد، مهرداد بخشی، عباس آستانه، ابوذر جلالی، کهن قنبریان، سیامک مظفری، سینا ناظمی، امیرمهدی صفت، مریم شعبانی، مسعود بدرطالعی، فاطمه مظلوم و عسل قرایی از نقش آفرینان این فیلم می‌باشند.

یادآوری می‌شود در ادامه اکران جهانی فیلم سینمایی «ناهید»، این فیلم در ماه جاری در سینماهای کشورهای سوئیس، کلمبیا و ایتالیا به نمایش درمی آید.
 

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها