صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

نمایش دو فیلم ایرانی در دبی

مدیر اکران باشگاه ایرانیان دبی، از نمایش دو فیلم‌ تازه اکران شده «بارکد» و «آآآدت نمی‌کنیم» در دبی خبر داد.

دبی
مهدی علی محمدی درباره تازه ترین فعالیت باشگاه ایرانیان دبی، گفت: این باشگاه با حدود 50 سال سابقه در کنار سایر فعالیت ها اقدام به نمایش تازه ترین آثار برگزیده سینمای ایران کرده است که در تازه ترین اقدام، به مناسبت عید سعید فطر دو فیلم سینمایی ایرانی اکران خواهد کرد.

فیلم های «بارکد» به کارگردانی مصطفی کیایی و «آآآدت نمی‌کنیم» به کارگردانی ابراهیم ابراهیمیان دو فیلمی هستند که به نمایش در خواهند آمد.

«بارکد» به کارگردانی و تهیه کنندگی مصطفی کیایی فیلمی اکشن کمدی است که در آن بازیگرانی همچون بهرام رادان، محسن کیایی، سحر دولتشاهی، بهاره کیان افشار، پژمان بازغی و رضا کیانیان به ایفای نقش می پردازند.

همچنین فیلم اجتماعی «آآآدت نمی‌کنیم» تازه ترین ساخته ابراهیم ابراهیمیان به تهیه کنندگی پیمان جعفری و با بازی محمدرضا فروتن، ساره بیات، حمیدرضا آذرنگ، هدیه تهرانی و... دیگر اثریست که در این رویداد سینمایی به نمایش در می آید.

یادآوری می‌شود از امروز یکشنبه 13 تیرماه (3 ژوئیه، 28 رمضان) به مدت دو هفته فیلم «آآآدت نمی‌کنیم» در سانس20:30 و بارکد در سانس 22:30 در باشگاه فیلم ایرانیان دبی نمایش داده خواهند شد.
 

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها