صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

قطع نمایش فیلم‌ سینماها و گردهمایی در موزه سینما برای کیارستمی

نمایش فیلم در سالن های سینمایی ساعت 22 امشب(سه شنبه 15تیر) برای ادای احترام و قرائت فاتحه برای عباس کیارستمی متوقف می شود.

کیارستمی
طی جلسه ای که صبح امروز(سه شنبه 15تیر) با حضور رئیس و مدیران سازمان سینمایی و همچنین همایون اسعدیان و مازیار میری به عنوان نمایندگان خانه سینما برپا شد، برنامه های مختلفی برای بزرگداشت عباس کیارستمی هنرمند برجسته ایرانی که روز گذشته(دوشنبه14 تیر) در فرانسه دار فانی را وداع گفت، تدارک دیده شد.

در همین راستا قرار است امشب ساعت 22 تمامی سالن های سینمای کشور، نمایش فیلم را قطع کرده و برای شادی روح کیارستمی فاتحه ای قرائت شود.

همچنین اهالی سینما امشب از ساعت 21 تا 23 در موزه سینما گرد هم می آیند تا یاد این هنرمند جهانی را با امضای دفتر یاد بود و قرائت فاتحه گرامی دارند.

یادآوری می‌شود عباس کیارستمی کارگردان سینمای ایران و سازنده آثاری مطرحی چون «خانه دوست کجاست» و «طعم گیلاس» که برای درمان بیماری خود به فرانسه رفته بود، روز گذشته (دوشنبه 14 تیر) در سن 76 سالگی درگذشت.
 

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها