صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

نمایش فیلم«کپی برابر اصل»برای ادای احترام به مرحوم کیارستمی

ستاد برگزاری مراسم ادای احترام و بدرقه مرحوم عباس کیارستمی اعلام کرد: فیلم «کپی برابر اصل »این فیلم ساز بزرگ برای هنرمندان و علاقمندان به نمایش درمی آید.

کیارستمی
در اطلاعیه شماره 2 این ستاد که امروز چهارشنبه از طریق پایگاه خانه دوست دریافت شد آمده است : نمایش فیلم «کپی برابر اصل» در راستای برنامه های تدارک دیده شده از سوی ستاد برگزاری مراسم ادای احترام و بدرقه عباس کیارستمی است.

رخشان بنی اعتماد سخنگوی این ستاد ضمن اعلام این خبر اظهار کرد: پردیس ملت امروز چهارشنبه 16 تیر ماه میزبان هنرمندان و خانواده سینما و علاقه مندان این فیلم ساز بزرگ برای دیدن فیلم کپی برابر اصل خواهد بود.

وی افزود: این فیلم ساعت 20 تا 22 به نمایش درمی آید.

همچنین در راستای برنامه های ستاد ، روز گذشته در اولین شب موزه سینما میزبان هنرمندان و علاقه مندان عباس کیارستمی بود که برای ادای احترام به این فیلم ساز گردهم آمده بودند.

بنابراطلاعیه شماره یک ستاد ، برگزاری مراسم ادای احترام و بدرقهٔ عباس کیارستمی در خانه سینما تشکیل شده و محل تشییع پیکر این هنرمند فقید از مقابل موزه سینما خواهد بود.

یادآوری می‌شود عباس کیارستمی کارگردان سینمای ایران و سازنده آثار مطرحی چون «خانه دوست کجاست» و «طعم گیلاس» که برای درمان بیماری خود به فرانسه رفته بود، روز دوشنبه گذشته در سن 76 سالگی درگذشت.
 

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها