صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

فرزند کیارستمی: پرونده پزشکی عباس کیارستمی را پیگیری می‌کنیم

فرزند عباس کیارستمی امیدوار است پیگیری پرونده پزشکی عباس کیارستمی «تأثیر مثبتی برای برداشتن یک مشکل اصلی در جامعه پزشکی ایران» داشته باشد.

کیارستمی
احمد کیارستمی با اشاره به پیگیری پرونده پزشکی عباس کیارستمی گفت: در این پرونده موضوع فقط شخص پدرش نیست، بلکه «یک معضل بزرگتری است که باید به آن معضل نگاه شود و اینکه چگونه می‌شود این معضل برطرف شود.»

وی تأکید کرد که حل این «معضل پزشکی»، جزو وظایف وزارت بهداشت است.

 «احمد کیارستمی» که اکنون برای پیگیری روند انتقال پیکر پدرش در پاریس به سر می‌برد در گفت‌وگو با رادیو فرانسه ادامه داد: مرگ پدرش بر اثر «آمبولی» (لخته شدن خون) و سکته وسیع مغزی بوده است.

او ادامه داد: خانواده کیارستمی از این پس «از راه درست» به اطلاع‌رسانی بیشتر در زمینه پرونده پزشکی عباس کیارستمی خواهند پرداخت و «برخورد احساسی» در این زمینه به کسی کمک نخواهد کرد.

احمد کیارستمی بار دیگر با رد شایعه سرطان پدرش، گفت: که امیدوار است پرونده عباس کیارستمی به عنوان «یک مشکل همگانی» به صورت «درست‌تر و ریشه‌ای‌تر» پیگیری شود و این پیگیری «تأثیر مثبتی برای برداشتن این مشکل در جامعه پزشکی ایران» داشته باشد.

فرزند کیارستمی همچنین گفت که در چند روز آینده تمرکز اصلی خانواده او، انتقال پیکر عباس کیارستمی از فرانسه به ایران است.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها